دکتر صباغی: پست بانک‌ایران نقش مؤثری در اشتغال‌زائی و اقتصاد روستاها خواهد داشت

دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران در یازدهمین جلسه شورای اداری مدیریت‌های شعب در بجنورد گفت: نقش این بانک در اقتصاد کشور پررنگ‌تر شده و با افزایش و تنوع خدمات قطعاً نقش مؤثرتری در اشتغال‌زائی و اقتصاد روستاها خواهد داشت.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: وی با اعلام خبر فوق اظهارداشت: هدف اصلی این بانک ارائه خدمات متنوع بانکی در سراسر کشور با اولویت مناطق روستائی و دوردست کشور است اما سودآوری و کسب درآمد بیشتر را برای تحقق اهداف بلندمدت خود برابر ضوابط و مقررات همواره مدنظر دارد.
وی درپایان با اشاره به بهبود وضعیت و بهره‌مندی از نرم‌افزار جدید بانک و همچنین گسترش همکاری‌ها با سازمان‌ها و نهادها و قراردادهای منعقده با صندوق توسعه ملی برای پرداخت تسهیلات بیشتر به بخش های تولیدی و اشتغال‌زائی و طرح‌های دهیاری‌ها، خواستار تغییر نگاه کارکنان و تلاش بیشتر آنان برای تحقق اهداف بانک شد.
محمود کریم‌پور مدیرشعب پست بانک استان نیز در این جلسه، گزارشی از عملکرد استان ارائه و سپس کارشناسان ستادی و رؤسای شعب به بیان دیدگاه‌های خود پرداخته و درپایان نیز داود قزلباش مدیرامور اعتباری و سرمایه گذاری، محمود سعادت‌فر رئیس اداره‌ کل سازمان و بهبود روشها و علی خلیلی رئیس اداره کل حسابداری مدیریت و بودجه که دکتر صباغی را در این سفر همراهی می‌کردند به سئوالات آنان پاسخ دادند.
همچنین دکتر صباغی در مراسم دیگری به اتفاق مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و امور روستائی استانداری، طرح‌های پست‌بانک استان شامل؛ باجه خدمات بانکی روستای مهنان و دستگاه خودپرداز روستای اسفیدان و یک دستگاه مینی‌بوس خریداری شده از محل تسهیلات پرداختی بانک به طرح‌ها‌ی دهیاری‌ها برای حمل و نقل عمومی روستائیان را مورد بهره‌برداری قرار داد که در این مراسم عبداله قدرتی مدیرکل امور روستائی استانداری گفت: پست‌بانک‌ایران نقش بسزائی در بهبود وضعیت و رونق اقتصادی روستاها دارد و تغییر رویکرد این بانک به بانک توسعه‌ای و تخصصی حوزه ICT و خرده‌بانکدار کشور شایسته تجلیل است.
گفتنی است: دکتر صباغی و هیأت همراه در این سفر از واحدهای ستادی مدیریت شعب استان، شعبه مرکزی بجنورد و شهرستان شیروان نیز بازدید و رهنمودهای لازم را به کارکنان ارائه نمود.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :