نشان برتر اعتماد ، صداقت و امانتداری در صنعت بانکداری بر سینه بانک حکمت ایرانیان

بانک حکمت ایرانیان در شانزدهمین اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران که روز دوشنبه 26 تیرماه در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما با حضور چهره های شاخص اقتصادی کشور برگزار شد خوش درخشید .
به گزارش سرزمین پویا ، روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان ، در بیست وششمین روز از تیرماه سالجاری ، شانزدهمین اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد که بانک حکمت ایرانیان با درخشش در این اجلاس و کسب چهار جایزه ، عملکرد بسار خوبی را از خود برجای گذاشت .
بر اساس این گزارش ، در این اجلاس که تعدادی از معاونان و مدیران بانک حکمت ایرانیان نیز حضور داشتند ، بانک حکمت ایرانیان موفق شد تندیس و لوح سپاس ، برترین ارائه دهنده خدمات نوین الکترونیکی در حوزه بانکداری ( از کشور آلمان) ، نشان برتر اعتماد ، صداقت و امانتداری در صنعت بانکداری و نیز نشان سود آورترین و پربازده ترین بانک در اقتصاد ایران را از آن خود کند .
گفتنی است در بخش دیگری از این مراسم ، جایزه ملی سرآمدان اقتصاد ایران در صنعت بانکداری به دکتر عسکرزاده مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان اهدا شد .کارگاه آموزشی روش های موثر در کسب و کار ، سخنرانی دکتر مطهری نژاد دبیر همایش و تنی چند از مدعوین از جمله رئیس اتحادیه لوازم خانگی کشور و … از جمله سایر بخش های این اجلاس بود .

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :