ارائه خدمات بانک ایران زمین به مددجویان و مستمری بگیران سازمان بهزیستی

به منظور ایجاد ارتباطات و همکاری بیشتر بین بانک ایران زمین و سازمان تامین اجتماعی استان خراسان جنوبی جلسه ای با حضور مدیران استانی دو سازمان در دفتر مدیرکل سازمان تامین اجتماعی برگزارشد.
به گزارش سرزمین پویا روابط عمومی بانک ایران زمین: در ابتدای جلسه یزدانی مدیراستانی بانک ایران زمین در خصوص خدمات قابل ارائه توسط بانک ایران زمین و همچنین امتیازات خوبی که در بخش های انفورماتیک، صدور ضمانتنامه و نرخ های تسهیلات از سوی بانک توضیحاتی را بیان کرد.
یزدانی خواستار تعامل بیشتر بین سازمان و بانک به ویژه مدیریت های مراکز درمانی مربوط به تامین اجتماعی شد که با استقبال “درویشی” مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان مواجه و قول همکاری و تعاملات بیشتر را به مجموعه بانک دادند.
همچنین پیرو تفاهم نامه منعقد شده با اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی در خصوص ارائه خدمات به مددجویان و مستمری بگیران سازمان بهزیستی در استان به مناسبت هفته بهزیستی جلسه ای با حضور رسائی معاون اجرایی استان و معاون پشتیبانی اداره کل بهزیستی استان تشکیل شد، که در این جلسه مراتب تقدیر مدیرکل و رجبی معاونت پشتیبانی بهزیستی به جهت ارائه خدمات مطلوب به سازمان مذکور از مدیریت شعب استان خراسان جنوبی و شعبه آزادی بیرجند بعمل آمد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :