قرباني: نقش آفريني بانك دي در نظام بانكي و خدمت‌رساني به مردم افزايش مي‌يابد

مدیرعامل و اعضاي جديد هيات مديره بانک دی در نشستي صميمي با معاونان و روسای ادارات بانك ضمن بيان ديدگاه‌ها و انتظارات خود ابراز اميدواري كردند كه بانك دي به نقش آفريني فعال خود در نظام بانكي كشور تداوم بخشد.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از روابط عمومي بانك دي، محمدرضا قربانی ـ مدیرعامل بانک دي ـ ضمن ابراز خشنودی از برگزاری این جلسه و حضور در جمع مدیران ارشد بانک که آنها را تصمیم‌گیر، تعیین کننده و هدایت کننده سازمان دانست، اظهار كرد: بانک یک بنگاه اقتصادی است و وظيفه ماست كه با کمک كاركنان فعال و خلاق ضمن ارتقاء جايگاه خود در نظام بانكي و افزايش نقش آفرینی در اين صنعت، در انديشه خدمت رسانی به مردم و سوددهی بیشتر نيز باشيم.
وی افزود: هیات مدیره جدید بانك دي به عنوان یک تیم قوی و همراستا، تمام قوای خود را بکار گرفته است تا با برطرف كردن برخی مشکلات موجود، بانک را در مسیر تعالی و شکوفایی حرکت دهد و در این مسیر به کمک تمامی كاركنان ارزش آفرین بانک نیازمندیم.
او با تاکید بر اینکه باید همه، بانک دی را منزل خود بدانیم و مانند یک خانواده نسبت به آن احساس مسئولیت داشته باشيم، تصريح كرد: همه همکاران ما در بانک با انگیزه و مسئولیت پذیرند و صداقت کاری در عملکردشان دیده می‌شود، ان شاءالله با یاری یکدیگر، بتوانيم جایگاه بانک دی را در سيستم بانكي رفیع‌تر كرده و در جهت تحقق اهداف سازمانی کوشا باشیم.
در ادامه رضا سهم دینی ـ رییس هیات مدیره بانك دي ـ ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع صمیمی همکاران بانک دی به اهمیت نقش کارکنان در تحقق اهداف بانک اشاره كرد و گفت: همه باید در بانک احساس کنند که عملکرد آنها تحت نظارت و حمایت است چرا که با ارزیابی عملکرد افراد، اهداف بانک محقق خواهد شد و با پیگیری و اجرای دستورالعمل ها اهداف محقق شده تثبیت می گردد.
وي با اشاره به اهمیت ارزیابی عملکرد در افزایش بهره وری سازمان از ارائه طرح جديدي در اين زمينه خبر داد كه بر اساس ارزیابی‌هاي عملکرد معاونت ها، ادارات و سایر کارکنان، نيروهاي کوشای صف و ستاد مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
سهم دینی در پایان تاکید کرد: بر اساس سند چشم انداز بانک دی و با مشورت همکاران عزیز در هیات مدیره چندین برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تدوین شده که با همدلی و همیاری همکاران و فضل الهی با تمام توان سعی در عملیاتی نمودن آن داریم.
در ادامه اين نشست علي فتحعلی ـ نایب رییس هیات مدیره بانك دي ـ با اشاره به اهمیت شناسایی پتانسیل‌های بالقوه و بالفعل بانک تصريح كرد: باید مسیر تبدیل پتانسیل‌های بالقوه به بالفعل را شناسایی كرد و براي متحول كردن بانك و ارتقاء جايگاه آن در صنعت بانكداري کوشا بود كه اين امر با همفکری و تلاش مضاعف تمامی همکاران بانک محقق خواهد شد.
دکتر حسنعلی قنبری ـ عضو هیات مدیره بانک ـ نیز در اين نشست با تشریح وضعیت اقتصادی کشور و موقعیت نظام بانکی اظهار كرد: در شرایط حاضر باید با جذب منابع ارزان قیمت سعی در پایین آوردن قیمت تمام شده پول باشیم.
اکبر پورمظاهری ـ از دیگر اعضاء هیات مدیره بانک دي ـ نیز با اشاره به نقاط قوت و فرصت‌های موجود در بانک، نقش تبلیغات در جذب و تخصیص منابع و ارتقاء بانکداری الکترونیک که نتیجه آن سودآوری است را مثبت و موثر ارزیابی کرد.
به گفته وي تمامی همکاران بانك می‌توانند نقاط قوت، نقاط ضعف، فرصت‌ها و تهدیدهای بانک را از دیدگاه خود شناسایی و با ارسال نظرات و پیشنهاداتشان ما را در این راه یاری كنند.
در ادامه اين نشست برخي از معاونان و روساي ادارات طی در سخناني به تشريح اقدامات و برنامه‌هاي حوزه خود پرداختند و براي موفقيت اعضاي جديد هيات‌ مديره، بانك دي و گروه مالي دي ابراز اميدواري كردند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :