در نشست «یک دیدار یک عرضه» فرابورس اعلام شد؛ «وپسا» ۱۰درصد سهام خود را عرضه می کند

شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج فارس دارای سرمایه 2500 میلیارد ریالی است و سهامدار عمده آن که شرکت عمران سرمایه آیریک خزر با مالکیت 98 درصدی است، تعهد کرده است 10 درصد سهام را در روز عرضه اولیه در معرض فروش بگذارد.
بیست‌وسومین نشست خبری «یک دیدار، یک عرضه» به منظور تشریح ظرفیت‌های شرکت «سرمایه گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج فارس» با نماد «وپسا»  هفته گذشته در فرابورس ایران برگزار شد.
به گزارش خبرنگارسرزمین پویا» در این نشست اعلام شد که «وپسا» ۱۰درصد سهام خود را عرضه می کند.این شرکت در بازار دوم فرابورس ایران پذیرش و درج نماد شده و در صف عرضه اولیه ایستاده است.بر اساس این گزارش، شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج فارس که آذر گذشته در گروه پیمانکاری صنعتی، زیرگروه سایر فعالیت‌های پیمانکاری پذیرش شده بود، روی تابلوی بازار دوم فرابورس ایران قرار گرفت.این شرکت که در حوزه خدمات تخصصی نصب، حمل و جابجایی سازه‌های سنگین، فعالیت بازرگانی در حوزه جرثقیل‌های سبک و خدمات پس از فروش و فعالیت‌های بازرگانی مانند واردات شکر، برنج، سویا، ذرت، ورق فولادی و .. در حال فعالیت است، در آذر 83 با نماد «وپسا» به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس و در سال 94 به سهامی عام تبدیل شد.
شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج فارس  دارای سرمایه 2500 میلیارد ریالی است و سهامدار عمده آن  که شرکت عمران سرمایه آیریک خزر با مالکیت 98 درصدی است، تعهد کرده است  10 درصد سهام را در روز عرضه اولیه در معرض فروش بگذارد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

<