مردم استان البرز یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی را گــرامی داشتند

در این مراسم ضمن قرائت قرآن، یاد و خاطره یار دیرین امام و انقلاب و رهبری، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را گرامی داشتند.
حجت الاسلام قدس محلاتی مسئول دفتر حضرت آیت الله سیستانی در استان البرز در این مراسم با بیان این که بعد از ارتحال امام (ره) بزرگترین اجتماع مردمی در تشییع پیکر حضرت آیت الله رفسنجانی بود، گفت: آیا عزت بالاتر از این که 5 میلیون نفر جنازه یار ویاور امام ورهبری را تشییع کردند؟
وی گفت: ملت قدرشناس ایران هرگز مبارزات آن یار دیرین امام و رهبری در مقابل رژیم طاغوت پهلوی و جبهه استکبار و همچنین مسئولیت او در مقاطع مختلف را از یاد نخواهند برد.
محلاتی به بیان برخی ویژگی های آیت الله هاشمی، نقش وی در جهان اسلام و در پیروزی انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف انقلاب بعد از پیروزی، پرداخت.
وی گفت: آیت الله هاشمی زمانی به شهید بهشتی گفت چه می کنید با این همه تهمت او گفت که آسیاب به نوبت، هاشمی با تمام تهمت ها انقلابی ماند و نگذاشت تهمت ها به انقلاب آسیب برساند.
آیت الله هاشمی رفسنجانی، بعد از سال ها مجاهدت و تلاش دلسوزانه و خالصانه در دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی، برای عظمت و عزت ایران، روز 19 دی ماه سال 1395 در سن 82 سالگی و بر اثر عارضه قلبی، به دیدار معبود شتافت.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :