تحمل حقوق‌های نجومی به مراتب سخت‌تر از معلولیتم است

معلول شاهرودی که با دهان روی بوم نقاشی آثار هنری خلق می‌کند، در آیینی که با حضور استاندار سمنان برگزار شد، سخنان تکان‌دهنده‌ای بر زبان آورد. وی می‌گوید: تحمل حقوق‌های نجومی به مراتب سخت‌تر از ناتوانی جسمی و معلولیتم است.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان سمنان، حسن حسینی نقاش 49 ساله و معلول شاهرودی در آیین گرامیداشت روز جهانی معلولان که با حضور استاندار سمنان، شماری از مسؤولان، مربیان بهزیستی و معلولان کم‌توان و ناتوان ذهنی و جسمی استان در سالن هلال‌احمر سمنان برگزار شد، اظهار داشت: از سال 1369 شروع به خلق آثار هنری کردم. وی که با دهان روی بوم آثار هنری‌اش را ارائه می‌دهد، از خلق 467 تابلو در کارنامه هنری خود خبر می‌دهد.
این هنرمند شاهرودی بیان کرد: چهار دوره برای رقابت عازم سوئیس شدم و در نوزدهمین و بیست ویکمین نمایشگاه بین‌المللی، مقام اول کشور را به خود اختصاص دادم.
حسینی خاطرنشان کرد: با تلاش و پشتکار، آثارم در 170 کشور دنیا مقام اول را کسب کرده است
و تابلویی را که با گذاشتن 60 ساعت وقت تکمیل می‌شود، ظرف مدت 20 دقیقه با دهان کامل می‌کنم.
این هنرمند معلول شاهرودی در ادامه با بیان اینکه وضع جسمی فعلی و تحمل آن در طول سال‌ها بسیار دشوار است، اظهار داشت: گاهی به خاطر نداشتن سلامت جسم از خداوند گله‌مندم؛ اما چیزی که به مراتب تحملش سخت‌تر از این معلولیت بوده، تحمل فیش‌های حقوقی نجومی برخی از مسؤولان است.
وی در ادامه با انتقاد از برخی از مسؤولان بیان کرد: اگر جایگاهی در جامعه داشتم و کاری از دستم برمی‌آمد، جلوی این ناعدالتی و فیش‌های نجومی که گاهی حقوق یک ماهشان برابر با 50 سال خرج زندگی افرادی مانند من است، را می‌گرفتم.
این معلول شاهرودی به وعده‌های عمل‌نشده توسط برخی از مسؤولان اشاره کرد و گفت: برخی از مسؤولان حرف‌های قشنگ می‌زنند؛ اما در حرف و عمل تناقض زیاد است.
این هنرمند ادامه داد: اگر من در جایگاهی غیر از جایگاه فعلی‌ام بودم، هنرم را با خاتمه دادن به درد معلولان که گرفتن جلوی فیش‌های نجومی و فساد مالی است، به نمایش می‌گذاشتم.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :