03 کارگاه آموزشی در مدارس ساوجبلاغ آغاز به کار کردند

مدیر آموزش و پرورش ساوجبلاغ اعلام کرد که ایجاد 30 کارگاه آموزشی با عنوان بررسی آسیب های اجتماعی در مدارس این شهرستان آغاز شد
عیسی بابالو گفت: این طرح آموزشی – مهارتی با مشارکت نیروی انتظامی و آموزش و پرورش با هدف آگاهی بخشی به دانش آموزان و اولیاء در مدارس، برنامه ریزی و اجرایی شده است.
وی افزود: اعتیاد یکی از مشکلات بزرگ در جوامع امروزی است که از آن به عنوان یک آسیب یا معضل اجتماعی یاد می شود به همین علت در محور برنامه های آموزشی قرار دارد.
بابالو در ادامه به نقش مهم آموزش در پیشگیری از گرایش افراد به سوی این پدیده شوم پرداخت و یادآور شد: مدرسه و خانواده به عنوان 2 کانون مهم و تاثیر گذار در جامعه در زمینه آگاهی بخشی به دانش اموزان با هدف پیشگیری از آسیب های ناشی از اعتیاد مسئولیت سنگینی را در کنار سایر دستگاه های اجرایی فعال در این بخش بر عهده دارند.
بابالو در بخش دیگری از سخنانش گفت: خاطره خیاط زاده از دانش آموزان مدرسه زکیه ساوجبلاغ توانست در مسابقات جهانی محاسبات ریاضی          ( ucmas) مقام اول را کسب کند.
وی اظهار کرد: در این دوره از مسابقات که در دبی برگزار شد ، دانش آموزان 33 کشور جهان حضور داشتند که خاطره خیاط زاده دانش آموز پایه چهارم ابتدایی ساوجبلاغ با کسب مقام اول جهانی برای البرز و ایران اسلامی افتخار آفرینی کرد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :