ولادت و وفات در آمل کاهش یافت

رئیس اداره ثبت و احوال شهرستان آمل گفت: ولادت و وفات در سال جاری در  آمل کاهش یافته است.
سید علی هاشمی نسب در گفت وگو با ایسنا مازندران اظهار کرد: در 6 ماه ابتدای سال جاری 80 هزار کارت ملی هوشمند در سطح شهرستان صادر شد گفت و 13 ایستگاه برای تعویض کارت ملی فعال هستند.رئیس اداره ثبت و احوال شهرستان آمل با بیان اینکه 115 هزار کارت هوشمند ملی در آمل صادر شده که پیش بینی های قبلی مبنی بر این بود تا پایان سال جاری 80 هزار کارت ملی صادر شود، گفت: امیدواریم تا پایان سال جاری 40 هزار کارت ملی دیگر صادر کنیم تا به صدور ۱۲۰ هزار کارت ملی دست یابیم.
هاشمی نسب با اشاره ثبت وقایع ولادت و وفات گفت: در 6 ماه ابتدای سال جاری 2 هزار و 857 ثبت واقعه ولادت در آمل ثبت شده که با 3 دهم درصد کاهش نسبت به سال قبل گزارش شده است و 867 ثبت واقعه وفات با نسبت یک درصد کاهش به سال قبل در آمل صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه خانواده در تربیت فرزندان  کم لطفی می کنند و عدم تربیت فرزند تغییر کرده است، ادامه داد خانواده طوری فرزندان را تربیت می کنند که فرزند طاقت کوچک ترین ناملایمتی را ندارند و با کوچکترین تلنگری می شکند.
رئیس ثبت و احوال آمل با مهم شمردن ازدواج و طلاق گفت: متاسفانه
اطلاع رسانی قوی از طرف دفاتر ثبت ازدواج صورت نمی گیرد و سردفتران ثبت ازدواج هیچگونه مشاوره ای به زوجین نمی دهند که آیا طرف مقابل را می شناسید یا خیر و یا اینکه می دانید طلاقی وجود دارد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :