سایپا پذیرای دانشجویان در سال تحصیلی جدید

شرکت سایپا با هدف آشنایی و شناخت دانش جویان از صنعت خودرو، آمادگی دارد تا میزبان بازدید های گروهی دانشگاه های سراسر کشور از خطوط تولید خود باشد.
به گزارش سایپا نیوز، همزمان با فرا رسیدن مهر ماه و آغاز سال تحصیلی، شرکت سایپا در راستای  انجام مسئولیت های اجتماعی خود و به منظور ایجاد ارتباط با دانشگاه های سراسر کشور و ارتقا تصویر ذهنی مخاطبان و از بین بردن تصاویر واهی از صنعت خودرو و همچنین آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان، دانشجویان، دبیران و استادان گرامی، آمادگی دارد تا در قالب بازدیدهای گروهی شرایط تولید خودرو در ایران و مراحل کیفی و کمی این فرآیند را به نمایش بگذارد.
این بازدید ها با هدف نشر و توسعه دانش بومی، ایجاد بستر مناسب جهت رشد آینده سازان کشور، نمایش شرایط تحقق اقتصاد مقاومتی در صنعت و معرفی توان مهندسی داخلی انجام خواهد شد.
قطعا آشنایی افراد با این صنعت و روند تولید خودرو می تواند علاوه بر شناخت عملکرد تولید باعث ایجاد انگیزه در علم آموزی و حرکت دانش پژوهان جهت حضور در این صنعت بزرگ در آینده خواهد بود.
بر همین اساس مدارس، آموزشگاه ها، دانشکده ها و ارگانها می توانند جهت بازدید از خطوط تولید محصولات گروه سایپا به نشانی اینترنتی www.saipagroup.ir مراجعه و یا با شماره تلفن های2-48952801 تماس و هماهنگی های لازم جهت بازدید را انجام دهند و بازدیدها بر اساس اولویت ثبت نام انجام خواهد شد.
گفتنی است شرکت سایپا با نزدیک  به 50 سال حضور در صنعت خودرو و داشتن سالن های متعدد تولیدی و عرضه محصولات متنوع  نقش مهمی در صنعت خودروسازی کشور ایفا کرده است.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :