مناطق آزاد مي توانند مبناي حركت توسعه اقتصادي باشند

نماينده مردم پاوه و اورامانات و عضو كميسيون اقتصادي در مجلس شوراي اسلامي گفت: مناطق آزاد بايد جداي از قوانين و مقررات حاكم بر سرزمين اصلي و به دور از موانع پيش رو فعاليت كنند.
شهاب نادري در گفتگو با فرينا افزود: مناطق آزاد مي توانند توسعه اقتصادي و توسعه پايدار براي كشور به همراه داشته باشند.
نادري ابراز امیدواری کرد از طريق ايجاد مناطق آزاد تجاري ـ صنعتی و ويژه اقتصادي جديد و اشتغالزايي در اين مناطق به توسعه اقتصادي در كشور برسيم.
وي عدم شناخت و آگاهي نسبت به مناطق آزاد و ويژه اقتصادي را دليل اصلي مخالفت نمايندگان با لایحه ایجاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جدید عنوان كرد و افزود: برخي از همكاران در مجلس شوراي اسلامي به دليل عدم شناخت نسبت به مناطق آزاد و نداشتن مطالعه در خصوص اين مناطق، با ايجاد آن مخالف هستند.
نماينده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شوراي اسلامي افزود: مناطق آزاد جديد اگر با كار كارشناسي، با برنامه ريزي و مديريت صحيح در كشور ايجاد شوند تاثيرگذارتر خواهند بود.
نادري بازديد از مناطق آزاد را راهكاري براي تغيير ذهنيت نمايندگان برشمرد و گفت: ما هنوز از مناطق آزاد كشور ديدن نكرده ايم و با شرايط قبل و بعد از ايجاد اين مناطق آشنا نيستيم. اگر با وضعيت مناطق آشنا شويم ذهنيت اين گروه از نمايندگان تغيير خواهد كرد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :