ساخت شهرک صنعتی خصوصی مروارید در قزوین

همزمان با سی و یکمین سفر استانی دولت تدبیر و امید طی مراسمی با حضور علی یزدانی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران عملیات ساخت شهرک صنعتی خصوصی مروارید در استان قزوین آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی، 600 میلیارد ریال جهت ایجاد زیرساخت های عمرانی این شهرک صنعتی در نظر گرفته شده است تا بسترهای لازم برای استقرار واحدهای صنعتی در این شهرک صنعتی خصوص فراهم شود.گفتنی است، با آغاز به کار ساخت این شهرک صنعتی، پس از 18 ماه واگذاری زمین به صنعتگران آغاز می شود. مساحت این شهرک صنعتی خصوصی 99 هکتار بوده و قرار است 170 واحد صنعتی، خدماتی و کارگاهی در آن احداث و راه اندازی شود.با ساخت و استقرار واحدهای تولیدی در این شهرک، 8 هزار فرصت شغلی در منطقه ایجاد خواهد شد.
بازدید مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران
از دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی آراسنج قزوین
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران همچنین از دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی آراسنج شهرستان بوئین زهرا در استان قزوین بازدید کرد.
علی یزدانی در سفر به استان قزوین از واحدهای تولیدی بهینه سازان، تولیدکننده لامپ های کم مصرف و دانژه آریا، تولیدکننده نوشابه و آب میوه در شهرک صنعتی آراسنج این استان بازدید کرد.دو واحد تولیدی یاد شده از تسهیلات بانکی طرح بهین یاب (وام های مرتبط با سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید) استفاده کرده اند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :