14هکتار از زمین‌های واگذارشده به متقاضیان بازپس گرفته شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز با بیان اینکه در سال گذشته ۱۴ هکتار از زمین‌های واگذار شده به دلیل عدم فعالیت از متقاضیان واحدهای صنعتی بازپس گرفته شده است، گفت: ۶ هکتار زمین نیز امسال با حکم قضایی به شرکت شهرک‌های صنعتی برگشت داده شد.
جهانگیر شاهمرادی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور تلاش‌ها و رشادت‌های رزمندگان در طول 8 سال دفاع مقدس برای حفظ وطن از هرگونه دست درازی دشمن است. وی افزود: فرهنگ دفاع مقدس باید برای نسل کنونی تببین شود و رشادت‌ها و دلاورهای رزمندگان باید برای نسل جدید بازگو گردد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز با بیان اینکه اقتدار امروز کشور مدیون درایت و مدیریت رهبری معظم انقلاب و خدمتگذاران انقلاب و تلاش نیروهای مسلح و رزمندگان در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است، بیان کرد: فرهنگ دفاع مقدس باید در بین جوانان امروزی ترویج شود. وی بابیان اینکه امروز جنگ دیگر ابعاد نظامی ندارد در حاليكه جنگ امروزی جنگ اقتصادی است، گفت: خرید کالای ایرانی و تقویت تولیدکنندگان داخلی که در حال حاضر تولیدات آنها به نسبت کالاهای خارجی از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار است می‌تواند در راستای خنثی سازی توطئه دشمنان باشد. شاهمرادی با بیان اینکه خرید کالای ایرانی حتی با قیمت بالاتر می‌تواند در راستای رشد صنایع داخلی و در نتیجه جلوگیری از بیکاری کارگر ایرانی باشد، تصریح کرد: مشکلات مربوط به اشتغال تنها مختص به ایران نیست و همه کشورها با توجه به پیشرفت‌های تکنولوژی با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند. وی با اشاره به اینکه خرید کالای ایرانی در راستای تاکیدات رهبر معظم انقلاب بوده و با شعار اقتصاد مقاومتی مد نظر ایشان همخوانی دارد، متذکر شد: خرید کالای ایرانی مخصوصا لوازم التحریر در آغاز سال تحصیلی باید ترویج شود و لازم است که آموزش و پرورش و خانواده‌ها به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشند. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی هیچ‌گاه از سربلندی و اقتدار کشور خوشحال نمی‌شوند، تصریح کرد: خرید محصولات تولید داخل می‌تواند یکی از راه‌هایی باشد که در راستای اتکا به ظرفیت‌ها و توانایی داخلی و ایجاد اشتغال باشد. شاهمرادی با بیان اینکه امروز رقابت در کیفیت در کالای ایرانی می‌تواند علاوه بر تولید داخل به صادرات بینجامد، تاکید کرد: شرکت‌های داخلی باید خود را به تکنولوژی و دانش روز مجهز کرده تا توانایی رقابت با دیگر رقبای داخلی و خارجی را داشته باشند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :