کامران تفتی بعد از محرم و صفر در بزرگترین سالن تهران کنسرتی برگزار خواهد کرد

دیباچه: کامران تفتی بازیگر سینما وتلویزیون که سال گذشته نخستین  آلبوم خود به نام عکس زمستونی را منتشر کرد از نخستین کنسرت پاییزی خود خبرداد.
کامران تفتی با اشاره به کنسرت ۶ مهر ماه به خبرنگار موسیقی دیباچه گفت: قرار است آلبوم عکس زمستونی را در قالب نخستین کنسرتم اجرا کنم چون از زمان انتشار آلبوم یک سال گذشته بود وکنسرتی هم برگزار نکرده بودم وداشتم زمان را از دست می دادم تصمیم گرفتم قبل از محرم وصفر در تالار ایوان شمش اجرایی داشته باشم. وی افزود: به دلیل اینکه سالن ها همه رزرو  شده بود، تصمیم گرفتیم که درتالار ایوان شمس اجرایی داشته باشیم اما بعد از محرم وصفر قصد دارم در بزرگترین سالن تهران کنسرتی را برگزار کنم اما هنوز تاریخ اجرای آن مشخص نشده است.
این بازیگر در ادامه گفت: این آلبوم چون اسپانسر دارد با پیگیری تهیه کننده تصمیم داریم  در شهرستان ها هم اجرایی داشته باشم .
وی  با اشاره به روند تولید آلبوم «عکس زمستونی» گفت: آلبوم عکس زمستونی را سال گذشته ظرف پنج ماه جمع آوری وبعد منتشر کردیم.
تفتی درباره استقبال مردم از این آلبوم یاد آور شد: ممنونم از همه کسانی که صدای من را شنیدند وحمایت کردند ،خدارو شکر این آلبوم با استقبال خوبی روبه رو شد .
این خواننده در پایان با اشاره به ورود خود به عرصه موسیقی گفت: هنر یک مجموعه است درست است که تخصص اصلی من بازیگری است ولی از کودکی با موسیقی زندگی کرده ام .
ساز پیانو وگیتار را کار کرده ام. تا آنجایی که بتوانم در کنار بازیگری به فعالیت های موسیقی خود ادامه می دهم.
کامران تفتی بازیگر سینما وتلویزیون در عرصه خوانندگی تک اهنگ های بسیاری را منتشر کرده است؛ از جمله تک اهنگ های او می توان به جگر گوشه ، پرواز روی بام تهران وحواست هست اشاره کرد همچنین وی سال گذشته نخستین آلبوم خود به نام عکس زمستونی را منتشر کرده است .

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :