والی: پس از ترخیص از بیمارستان تئاتر کار می‌کنم

جعفر والی هنرمند پیشکسوت عرصه‌ی تئاتر و سینمای کشورمان که حدود دو هفته به دلیل ناراحتی قلبی در بیمارستان به سر می‌برد گفت:‌ خدارا شکر حالم بهتر شده و احتیاجی به عمل جراحی هم پیدا نکردم و پزشک معالجم اجازه‌ی مرخص شدن از بیمارستان را داد.
به گزارش ایسنا ؛ وی با بیان اینکه از این پس باید بیشتر مراقب باشد، گفت: قصد دارم به زودی نمایشی را با نام «در گوش سالمم زمزمه کن» به صحنه ببرم این نمایش دو پرسوناژ دارد و داستان آن درباره‌ی دو پیرمرد مهاجر است که قصد دارند خودکشی کنند، اما تصمیم می‌گیرند به همین بهانه روز آخری را که زنده هستند حسابی لذت ببرند به گفته‌ وی این نمایش آذرماه در تالار سایه مجموعه‌ی تئاترشهر به صحنه خواهد رفت.
والی پیش از این نمایش‌های «آی با کلاه آی بی کلاه»، «چوب به دست‌های ورزیل» و «گاو» را اجرا کرده بود. او بعد از انقلاب با بازی در دو نمایش«اتاق شماره شش» نوشته خسرو حکیم رابط بر اساس اثری از چخوف و «ویتسک؛ یک داستان ناتمام» نوشته بوشنر هر دو به کارگردانی ناصر حسینی‌مهر روی صحنه رفت.
وی در سینما و تلویزیون نیز سابقه همکاری با هنرمندانی چون داریوش مهرجویی، علی حاتمی، مسعود کیمیایی، مازیار میری و … را دارد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :