ساخت و بازسازي سالن‌های‌ سينمای اصفهان با حمایت شهرداری

شهردار اصفهان گفت: یک میلیارد تومان هزینه برای کمک به بازسازی سینماهای اصفهان توسط شهرداری در نظر گرفته‌ شده که نیمی از آن برای بازسازی سینما خانواده در سال جاری و 500 میلیون دیگر نیز برای بازسازی سینما ساحل خواهد بود.
به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌اي شهرداري اصفهان، پس از انتخاب مهد‌ی جمالی‌نژاد به عنوان شهردار اصفهان و آغاز به کار تیم جدید مدیریت شهری این کلانشهر، علاوه بر اقدامات و فعالیت‌های سخت‌افزاري و عمراني در تمام مناطق، توجه به امور فرهنگي و هنري نيز در دستور کار شهردار اصفهان قرار گرفت و وی تاکنون بارها حمايت‌هاي ‌همه‌جانبه خود از هنرهای مختلف اصفهان و هنرمندان نصف‌جهان را در عمل نشان داده است. شهردار اصفهان در تازه‌ترین اقدام خود از روند بازسازي سينما خانواده و ساخت کافه سينما ساحل بازدید کرد. مهدی‌ جمالی‌نژاد در حاشیه این بازدید با بيان اينکه اصفهان به هنر شناخته شده است، تصريح کرد: نگاه نو و جديد به هنر و هنرمند به نوعي زمينه را براي ارتقا جايگاه هنر در استان فراهم مي‌کند و از سوي ديگر با حمايت‌هايي که شهرداري از جمله در ساخت و بازسازي سينماها و مکان‌هاي هنري انجام مي‌‌دهد در رونق‌بخشي و ايجاد شادي در شهر نيز دخيل خواهد بود.
شهردار اصفهان به گفتمان جدید شهرداری در پرداختن به امور فرهنگی و هنری اشاره و تاکيد کرد: وجهه شهر اصفهان به امور فرهنگی، هنری، گردشگری، علم و دانش است و بر این اساس تلاش شده تا رویکردی نو در این حوزه‌ها خلق کنيم.
جمالی‌نژاد افزود: شهرداری اصفهان در عرصه رونق سینماها به حوزه هنری و ارشاد کمک می‌کند و امیدواریم پوست‌اندازی در حوزه سینماهای اصفهان را شاهد باشیم.
وي در خصوص بودجه‌هاي اختصاص يافته به بازسازي سينماهاي اصفهان بيان داشت: به طور کلی یک میلیارد تومان هزینه برای کمک به بازسازی سینماهای اصفهان توسط شهرداری در نظر گرفته شده که نیمي از آن برای بازسازی سینما خانواده در سال جاری و 500 میلیون تومان دیگر نیز برای بازسازی سینما ساحل خواهد بود.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :