برگزاری اولین جشنواره نظام پیشنهادها در آبفا استان اصفهان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در اولین جشنواره نظام پیشنهادها گفت: هم اکنون واحد نظام پیشنهادها شرکت آبفا استان اصفهان با ارائه ایده ها و نقطه نظرات مؤثر و سازنده که توانسته زمینه رشد و بالندگی بخش های مختلف شرکت را فراهم سازد پیشرو در کشور و استان است.
مهندس هاشم امینی افزود: در سال گذشته واحد نظام پیشنهادهای آبفا استان اصفهان در ارزیابی که از سوی شرکت مهندسی آبفا کشور صورت گرفت رتبه دوم را میان شرکت های آبفا شهری به خود اختصاص داد که انتظار می رود با افزایش سرانه پیشنهادات و مشارکت بیش از پیش مدیران و کارکنان در ارائه پیشنهادات به جایگاه واقعی خود دست یابد. وی با بیان اینکه افرادی که با تفکر اقدام به ارائه پیشنهادات مؤثر می نمایند در واقع سعی در رفع مشکلات موجود دارند خاطرنشان ساخت: مدیریت ارشد شرکت آبفا استان اصفهان حمایت لازم را از واحد نظام پیشنهادات در دستور کار قرار داده است چراکه معتقد هستیم افرادی که دغدغه ارائه خدمات بهتر در کوتاهترین زمان با بهترین شکل به مشترکین را دارند اقدام به ارائه پیشنهادات می نمایند بر این اساس باید این افراد صاحب نظر که به نوعی جزء نخبگان محسوب می شوند مورد تشویق مادی و معنوی به بهترین شکل قرار گیرند. مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان با اشاره به اینکه مدیران و کارکنان سعی در ارائه پیشنهاداتی نمایند که اجرایی شدن آن تأثیر بسیاری در افزایش راندمان شرکت داشته باشد عنوان کرد: مدیران و کارکنان شرکت با تفکر و اندیشه پیشنهادهای ماندگاری ارائه دهند که با عملیاتی شدن آن بهره وری در شرکت به مراتب افزایش یابد. همچنین در این جشنواره دکتر شهرام جعفری رئیس دانشگاه علمی کاربردی مهرگام پارس گفت: مدیران و کارکنان باید پیشنهاداتی در جهت تغییرات مثبت ارائه دهند و این مهم با برنامه ریزی حاصل می شود ودر واقع پیشنهاد یعنی ایده ای قابل اجرا که در نهایت توانمند سازی شرکت را به همراه دارد.
وی بر آموزش مدیران و کارکنان به منظور ارائه پیشنهادات اثرگذار تأکید کرد و در این راستا مثال های متعددی را عنوان کرد. در پایان این جشنواره اولین جایزه ویژه دبیرخانه نظام پیشنهادات که سفر علمی –  تحقیقاتی به خارج از کشور است به علی رحیمی از بخش مهندسی و توسعه با ارائه پیشنهاد (تغییر مسیر آبرسانی تصفیه خانه گلپایگان به سمت پیستون سازی) تعلق گرفت که منجر به کاهش چند میلیارد تومانی در هزینه اجرای پروژه شده بود و نیز از افراد پیشنهاد دهنده برتر، گروه پیشنهاد دهنده برتر، مدیران حامی نظام پیشنهادات، رابطین تلاش گر، از دبیران نظام پیشنهادات از ابتدا تاکنون تقدیر و تشکر به عمل آمد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :