موسسه ثامن

قوامي فر به‌عنوان معاون امور بانکي موسسه «ثامن» منصوب شد
مراسم توديع و معارفه معاونت امور بانکي، موسسه اعتباري ثامن با حضور مديرعامل، قائم‌مقام معاونان و تمامي مديران صف و ستاد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي موسسه اعتباري ثامن؛ با صدور حکمي از سوي محمدابراهيم پورزرندي مديرعامل موسسه اعتباري ثامن، عبدالکريم قوامي فر به‌عنوان معاون امور بانکي منصوب و از تلاش‌هاي اسماعيل حيدرزاده معاونت پيشين تشکر و قدرداني شد.
مديرعامل موسسه اعتباري ثامن در جمع معاونين و مديران ستادي و مديران حوزه‌ها با تشکر از زحمات معاون پيشين امور بانکي عبدالکريم قوامي فر را به‌عنوان معاون جديد معرفي و اعلام کرد: تغييرات متناسب با ساختار جديد بانکي است و هدف تقويت مناطق و حوزه ها است و در اين مسير بايد تلاش بيشتري براي رسيدن به اهداف مجموعه داشت که با همياري همکاران در صف و ستاد اجرايي مي شود.
سودآوري با وصول به‌موقع مطالبات محقق مي شود
مسئول پيگيري و وصول مطالبات حوزه يک تهران روند وصول مطالبات حوزه را روبه رشد عنوان کرد و نتيجه وصول مطالبات به‌موقع را سودآوري شعب دانست.
غلامحسين نيکخواه  هدف از برگزاري نشست پيگيري و وصول مطالبات را افزايش و بهبود فرايند وصول مطالبات معوق بيان کرد و گفت :افزايش مطالبات معوق ، علاوه بر زيان‌هاي متوالي توان وام‌دهي شعب را دچار مشکل خواهد کرد.
وي اضافه کرد : تعدد پرونده‌ها مطالباتي فرايند وصول مطالبات را با کندي مواجه خواهد کرد. ازاين‌رو تمامي همکاران بايد درروند وصول درگير تا شعبات با مشکل موجه نشوند. وي ضامن معتبر را تضميني براي پرداخت تسهيلات مطمئن دانست و تصريح کرد:وجود ضامن معتبر وصول به‌موقع مطالبات را افزايش مي‌دهد. لذا همکاران در زمان تشکيل پرونده تسهيلاتي بايد به اين امر توجه ويژه‌اي مبذول دارند.
ساختار «ثامن» متناسب با ساختار روز بانکي مي شود
مديرعامل موسسه اعتباري ثامن با اعلام اين مطلب که ساختار جديد متناسب با ساختار روز بانکي است گفت: هدف ما از پياده‌سازي اين ساختار اين است که حوزه‌ها تقويت‌شده و نماد يک بانک کامل را در استان‌هاي خود به وجود آوريم.
به گزارش روابط عمومي موسسه اعتباري ثامن؛ محمد ابراهيم پورزرندي در جمع مديران صف و ستاد با بيان اينکه ساختار جديد تجلي فکر سيستمي بوده است افزود: يکي از مهمترين عوامل تسهيل و تقويت توان خلاقيت و نوآوري در سازمان ساختار است که با تغييرات آتي اميد است اين روند رشد و توسعه شتاب بيشتري گيرد.
مديرعامل موسسه اعتباري ثامن در تشريح دلايل تغيير ساختار صف اعلام کرد: چهار ناحيه جديد بر اساس ويژگي‌هاي منابع، مصارف، تقسيمات کشوري و جغرافيايي انجام‌شده است.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :