تورهای گردشگری بانوان از ابتکارات فلامینگو بود

رقیه حاتمی پور فرشی مدیرعامل شرکت هلدینگ فلامینگو با شیوه متفاوت و ابتکارات جدید توانسته در صنعت گردشگری گام هایی موثر  برداشته است، اقداماتی که مورد تقدیر سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری قرار گرفته است.
رقیه حاتمی پور در گفت و گو با خبرنگار هفته نامه سرزمین پویا  عنوان کرد:  فلامینگو از سال  1990 در امارات متحده عربی و از سال  1377 در تهران آغاز به فعالیت کرد هدف این مجموعه سفر و گردشگری ، خدمات توریستی – تجاری بوده است. گروه فلامینگو با استفاده از نیروهای زبده و با بهره گیری از روش های صحیح و اصول علمی صنعت گردشگری توانسته گام های بلندی را در این عرصه  پر ارزش برداشته است. وی بیان کرد با توجه به علاقه زیادم به کشور عزیزمان و همچنین حوزه گردشگری شرکت سرمایه گذاری گردشگری را هم در سال  1380 برای زیر ساخت های گردشگری تاسیس کردیم. فلامینگو برای این که بتواند سرویس خدمات بهتری به آژانس های همکار و مسافرین ارائه دهد طرح شرکت مگاتور با هدف کاهش هزینه های سفر و افزایش گردشگران ورودی و خروجی را اجرایی کرد. فلامینگو در ایران 2 ابتکار جالب  را به مرحله اجرا در آورد یکی تورهای گردشگری بانوان ودیگری هفت سین ایران که بسیار مورد قبول  قرار گرفت. همچنین ایجاد تورهای شبانه با محوریت خانواده یکی دیگر از فعالیتهایمان بود . فلامینگو توانست با ایجاد اولین پروازهای مستقیم ایران به شمال آفریقا با محوریت تونس باعث ارتقا روابط سیاسی – تجاری با این کشور شد.
وی بیان کرد  در سال 1392 اولین پروازهای مستقیم به مقصد مصر را داشتیم که بعد از 35 سال بسیار مورد استقبال گردشگران قرار گرفت یکی دیگر از اقدامات اخیر ما ایجاد اولین رالی  گردشگری بانوان با هدف معرفی مقاصد گردشگری کمتر دیده شده و کمتر انتخاب شده بوده است  که بسیار موفق و مورد توجه آحاد جامعه قرار گرفته است.
وی در خصوص جذب بانوان گردشگر خارجی برای شرکت در دوره دوم رالی گردشگری به خبرنگار  سرزمین پویا گفت:  در برنامه ریزی خود بانوان گردشگر خارجی را هم مورد ارزیابی قرار داده ایم و با همکاری سفارتخانه ها و همکاری NGO که در حوزه بانوان فعالیت دارند می خواهیم این امر را بین المللی کنیم . فکر می کنم این امر موجب معرفی جاذبه های گردشگری کشورمان هم شود. حاتمی پور در خصوص شعار سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بیان کرد: «گردشگری برای همه و همه برای گردشگری » شعاری است بسیار جالب و این دیدگاه که سازمان برای اقشار مختلف جامعه دیده بسیار حائز اهمیت است و نباید فقط در حد شعار باشد وی عنوان کرد: برای کشور ما که مدتی درگیر  جنگ بوده و حاصل این جنگ معلولین و ایثارگرانی هستند که نیاز به فضای مفرح و گردش دارند باید برنامه ریزی کنیم. فلامینگو نیز در این زمینه فعالیت هایی داشته که انشاالله به زودی رونمایی خواهد شد .

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :