بانک تجارت

بسته نوشت‌افزار ؛هدیه بانک تجارت برای دانش آموزان
بانک تجارت در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود نسبت به توزیع لوازم التحریر برای دانش آموزان استانهای محروم کشور اقدام کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، با فرارسیدن ایام بازگشایی مدارس، بانک تجارت بار دیگر یار دبستانی دانش آموزان شد و با اهدای بسته حمایتی با محتوای بخشی از نوشت‌افزار مورد استفاده کودکان استان‌های محروم، گامی در راستای ایفای  مسئولیتهای اجتماعی خود برداشت.
گفتنی است بانک تجارت امسال طرح نصب و راه اندازی تجهیزات 50 مدرسه استان آذربایجان شرقی را به پایان رساند .در این طرح که پس از زلزله اهر و ورزقان کلید خورد 50 مدرسه استان آذربایجان شرقی به  تجهیزات آموزشی الکترونیکی شامل لپ تاپ ، ویدئوپروژکتور و پرده پروژکتور مجهز شدند.
بانک تجارت پس از زلزله سال 91 طرح حمایت از مدارس مناطق زلزله زده را با مشارکت در ساخت مدرسه 9 کلاسه امید فردا شهرستان اهر آغازکرد و در ادامه تجهیز مدارس این مناطق در دستور کار قرار داد .
کتاب شهدای بانک تجارت بزودی منتشر می‌شود
کتاب دایره‌المعارف شهدای بانک تجارت با محتوای خاطرات، وصیتنامه، تصاویر و آثار گوناگون شهیدان بانک تجارت بزودی زیر چاپ می‌رود. ابراهیم کاظم‌پور رئیس اداره روابط عمومی بانک تجارت در گفت‌وگویی با بیان اینکه تاریخ این بانک مزین به نام 38 شهید است، گفت: روابط عمومی بانک تجارت در راستای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای این بانک اقدام به تهیه گزارش میدانی از خانواده محترم و آثار شهیدان بانک تجارت در استان‌های مختلف نموده که حاصل این گزارش‌ها به همراه تصاویر شهیدان و آثار آنها در قالب کتاب شهدای بانک تجارت بزودی منتشر می‌شود.
مشتریان سریعا برای تعویض تجارت کارت خود اقدام کنند
با هماهنگی‌های صورت گرفته با بانک مرکزی، مهلت تعویض تجارت کارت‌ها به طور موقت و برای یک بازه زمانی بسیار کوتاه تمدید شد.
کاظم‌پور رئیس اداره روابط عمومی بانک تجارت با اعلام این خبر گفت: بانک تجارت در راستای اجرای دستورالعمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای استانداردسازی خدمات کارتی شبکه شتاب از ابتدای سال جاری به طور مستمر از مشتریان دعوت کرده تا نسبت به تعویض تجارت کارت خود اقدام کنند. وی افزود: با توجه به گذشتن از موعد 31 شهریور 1395 آخرین مهلت تعویض کارت‌ها، با دریافت مجوز موقت از بانک مرکزی فرصتی مجدد برای مشتریانی که هنوز برای تعویض کارت به شعب بانک مراجعه نکرده‌اند فراهم شده است. ضرورت دارد این دسته از مشتریان در اسرع وقت با مراجعه به نزدیکترین شعبه بانک تجارت نسبت به تعویض کارت خود اقدام نمایند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :