فضاسازی شهرداری اصفهان برای بازگشایی مدارس

شهردار اصفهان گفت: شهرداری با راه‌اندازی ستاد مهر و برنامه‌ریزی‌های مختلف برای بازگشایی مدارس در اصفهان، بستر خود را برای خدمت‌رسانی به دانش‌آموزان آماده می‌کند.
مهدی جمالی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با فارس در اصفهان در رابطه بازگشایی مدارس و نقش شهرداری در این موضوع بیان کرد: شهرداری اصفهان در این عرصه حضور بسیار پررنگی داشته و در این ارگان ستادی به نام ستاد مهر راه‌اندازی شده است.
وی افزود: در ستاد مهر شهرداری اصفهان، مناطق شهرداری و سازمان‌های مرتبط با این ارگان جهت خدمت‌رسانی، خود را برای شروع سال تحصیلی جدید آماده می‌کنند. شهردار اصفهان اضافه کرد: فضاسازی خوبی در شهرداری به‌ منظور شادابی مدارس صورت گرفته است که شهرداری به‌ نوعی یک انتظام بخشی به اطراف مدارس را در دستور کار خود قرار داد که این موضوع در معاونت حمل‌ و نقل و ترافیک مطرح شد. جمالی‌نژاد عنوان کرد: برای انتظام بخشی به اطراف مدارس، فضا و شرایط به‌ خصوص مدارس ابتدایی در شهرداری آماده شد و به‌ طور کلی تمام دستگاه‌های شهر و استان بسیج شده‌اند تا سرویس‌دهی خوبی به دانش‌آموزان و دانشجویان داشته باشند. وی تأکید کرد: سازمان اتوبوس‌رانی و تاکسیرانی شهرداری اصفهان و سازمان‌های مرتبط نیز به نحوی برنامه‌ریزی‌ها کرده‌اند که فضا و بستر را برای خدمت‌رسانی به دانش‌آموزان آماده کنند. شهردار اصفهان درباره طرح‌های عمرانی جدید شهرداری اصفهان عنوان کرد: در هفته آینده مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی در منطقه هشت شهرداری اصفهان برگزار می‌شود. جمالی‌نژاد اضافه کرد: پروژه‌هایی که در هفته آینده در منطقه هشت شهرداری اصفهان افتتاح می‌شود عبارت‌اند از بهره‌برداری از ادامه خیابان نوبهار، فرهنگسرای صدرا و بوستان جنب آن در محله بهرام‌آباد، ساماندهی بوستان بزرگ نوش در محله خانه اصفهان و آغاز عملیات اجرایی فرهنگسرا در محله طامه که بیش از حدود 30 میلیارد تومان برای آن‌ها هزینه شده است. وی بیان کرد: در عین‌ حال برای شادابی شهر اصفهان، یک بسته تشویقی ساخت‌ و ساز در تمام مناطق شهر اصفهان از طرف شهرداری پیش‌بینی‌ شده است.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :