فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های بعد منتقل کنیم

فرماندار محمودآباد گفت: برای رسیدن به آرمان های بلند انقلاب باید فرهنگ شهادت و ایثار را به نسل بعد انتقال دهیم.
به گزارش مهر، یحیی یوسف پور بعدازظهر چهارشنبه در جمع بسیجیان و فرماندهان نیروهای مسلح شهرستان گفت : هشت سال دفاع مقدس برای ملت ایران دستاوردهای بسیاری همچون احیا فرهنگ جهاد ، شهادت ، ایثار و فداکاری و  تثبیت آرمان های انقلاب را در پی داشت.
وی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس برای ملت ایران دستاوردهای بسیاری همچون احیا فرهنگ جهاد ، شهادت ، ایثار و فداکاری و  تثبیت آرمان های انقلاب را در پی داشت.
وی  با اشاره به اینکه دشمنان این آب وخاک در سر سودای به زانو درآوردن انقلاب نوپای جمهوری اسلامی را داشتند ، ادامه داد:اما ملت ما  با جانفشانی و تقدیم ۲۳۰ هزار شهید به پای هویت دینی و ملی خود ایستادند و دشمنان را مایوس نمودند.یوسف پور با بیان اینکه حمله ی دشمن در زمانی بود که ما از توان دفاعی مناسبی برخوردار نبودیم ، گفت: این مهم نشانگر این است که باید در تمامی شرایط برای مقابله با دشمنان قسم خورده این کشور از آمادگی دفاعی مناسب برخوردار باشیم تا دشمن خیال حمله به مرزهای ما را در سر نپروراند .
وی افزود:هشت سال دفاع مقدس به ما آموخت برای به عزت وسعادت رساندن این کشور باید تلاش صادقانه کرد و کشوری توسعه یافته و پیشرفته اسلامی را به دنیا معرفی کنیم.
فرماندار شهرستان محمودآباد گفت: اگر قرار است که کشورمان در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشد ، باید خودمان را در بحث اقتصاد مقاومتی قوی کرده ، و یک کشور توسعه یافته وهمیشه دراوج باشیم.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :