كاغذ از مكاتبات اداري بانك ايران زمين حذف شد

بانك ايران زمين در راستاي احترام به منابع طبيعي، اجراي مسئوليت اجتماعي در حوزه محيط زيست و سرعت بخشيدن به پيگيري امور اداري با تكميل فرايند اتوماسيون، كاغذ را از مكاتبات اداري خود حذف كرد.
به گزارش روابط عمومي بانك ايران زمين، طي مراسم با حضور مديرعامل، اعضاي هيات مديره و مديران ستادي بانك ايران زمين از سيستم اتوماسيون اداري پيشرفته بدون كاغذ رو نمايي شد.
بر همين اساس از روز شنبه دوم مرداد با اجراي كامل اتوماسيون، كاغذ از مكاتبات اداري بانك ايران زمين حذف و نامه نگاري ها به شكل مكانيزه و با حذف فيزيك انجام خواهد شد.
در اين مراسم عبدالمجيد پورسعيد مديرعامل بانك ايران زمين با اشاره به اهميت اجراي صحيح و كامل اتوماسيون اداري در پيشبرد اهداف سازمان اظهار داشت: امروز موسسه يا سازماني وجود ندارد كه بتواند بدون اجراي اتوماسيون اداري امور جاريه خود را با سرعت و دقت مناسب انجام دهد.
پورسعيد در بخش ديگري از سخنان خود با تاكيد بر ضرورت حذف كاغذ در راستاي حفاظت از محيط زيست گفت: اگر دقت كنيد روزانه مقادير زيادي كاغذ در مكاتبات اداري به هدر مي رود، كه در صورت حذف آن مي‌توانيم از مرگ درختان و محيط زيست جلوگيري كنيم.
در ادامه هادي قديمي عضو هيات مديره و معاونت برنامه ريزي و سرمايه انساني بانك ايران زمين با تاكيد بر شعار «براي زندگي همين يك زمين را داريم» گفت: رسالتي كه در حوزه محيط زيست برعهده ماست، ما را بر آن داشته است تا با اجراي صحيح اين سيستم گام موثري در فرهنگ سازي حفاظت از محيط زيست و درختان برداريم.
قديمي همچنين از مديريت هاي مختلف درخواست كرد با نظارت بر اجراي درست اين نرم افزار روند حذف كاغذ در اداره خودشان را تسريع كنند.
در پايان با پيش نمايش اين نرم افزار توسط شركت مجري، مديران با نحوه عملكرد و بخش هاي جديد آن آشنا شدند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :