سومین #جشنواره سپرده های قرض الحسنه #پس_انداز #بانک_آینده

بانک آینده، به منظور اشاعه سنت نیکوی قرض الحسنه، «سومین جشنواره سپرده های قرض الحسنه پس انداز» را آغاز نموده تا ضمن هدایت وجوه قرض الحسنه جمع آوری شده به انجام فعالیت های خیری نظیر: وام ازدواج، وام درمان بیماری، وام اشتغال زایی و تولید، وام تامین و تعمیر مسکن به ویژه در مناطق روستایی و محروم، کمک هزینه تحصیلی، ضروری و معیشتی؛ به¬نحو شایسته، پاسخ گوی نیات خداپسندانه سپرده گذاران علاقه مند به مشارکت در احیای ارزش های این فرهنگ اصیل باشد.
سومین دوره جشنواره سپرده های قرض الحسنه پس انداز، از تاریخ ۰۱/۰۷/۱۳۹۵ آغاز شده و تا تاریخ ۳۱/۰۶/۱۳۹۶، ادامه خواهد داشت. بدین ترتیب، آخرین مهلت افتتاح حساب برای شرکت در قرعه¬کشی این دوره از جشنواره حساب های قرض الحسنه تا پایان شهریور ماه سال جاری است.
شایان ذکر است؛ جوایز این دوره شامل: ده (۱۰) کمک هزینه خرید مسکن هر کدام با ارزش یک (۱) میلیارد ریال، پنجاه (۵۰) دستگاه خودرو رنو ساندرو (تولید داخل)، دویست (۲۰۰) کمک هزینه خرید صنایع دستی و هزاران جایزه نقدی دیگر است.
حداقل موجودی یک (۱) میلیون ریال، جهت افتتاح حساب و مفتوح بودن و حفظ حداقل موجودی و با تجمیع امتیاز به ازای هر یک صد هزار ریال در هر روز یک امتیاز، برای سپرده گذاری در طول دوره، از شرایط حضور در این جشنواره است.
گفتنی است؛ دومین دوره جشنواره حساب های قرض الحسنه نیز در سال گذشته اجرا و جوایزی نظیر: ۹۵ دستگاه خودروی پژو پارس، ۱۹۵ عدد کارت هدیه سه میلیون ریالی (کمک هزینه خرید صنایع دستی) و ده ها کمک هدیه نقدی بود که به ۳۴٫۰۰۳ نفر از سپرده گذاران حساب های قرض الحسنه، اهدا گردید.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :