معاون هماهنگ کننده ناجا: بانک قرض الحسنه مهر ایران، مورد اعتماد نیروی انتظامی جمهوری اسلامی است

سردار ایوب سلیمانی معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی در مراسم امضای الحاقیه تفاهمنامه طرح حمایتی موسسه صندوق تعاون و سرمایه گذاری مسکن ناجا، اظهارداشت: ما برای ایجاد بسترهای مناسب در حوزه تعاملات بانکی و پرداخت تسهیلات به کارکنان خود، عملکرد بسیاری از بانک ها را مورد ارزیابی قرار دادیم که در این میان، خدمات و طرح ها تسهیلاتی بانک قرض الحسنه مهر ایران مورد تایید و اعتماد بیشتر این مجموعه قرار گرفت.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، مرتضی اکبری مدیرعامل و عیسی امامی عضوهیات مدیره به همراه نجدی مدیر امور استان ها، وکیل مشاور مدیرعامل و رییس اداره حوزه مدیریت، حیدری رییس اداره روابط عمومی و بازاریابی، سلطانیان مدیر شعب استان تهران و غلامی معاون اداره سازمان و برنامه ریزی به منظور تقویت همکاری های دو جانبه و اجرای طرح حمایتی صندوق تعاون و سرمایه گذاری مسکن ناجا با سردار ایوب سلیمانی معاون هماهنگ کننده ناجا دیدار نمودند.
در این نشست، سردار محمود زاده معاون مهندسی ناجا، سردار عباس هادی مدیرعامل تعاونی مسکن ناجا ، سردار نوری نژاد مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا، یسایی معاون امور مالی بنیاد، نجفی معاون اقتصادی و قجاوند مدیرعامل موسسه حکمت ناجا نیز حضور داشتند.
مرتضی اکبری با اشاره به جامعه هدف بانک و نقش خیرین و نیکوکاران در ایجاد هم افزایی و ارائه خدمات مطلوبتر به آنان بیان داشت: بانک قرض الحسنه مهر ایران از بدو تاسیس تا کنون گامهای موثری برای رفع مایحتاج ضروری اقشار نیازمند جامعه برداشته و حمایت از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و تلاش برای توانمندسازی مناطق محروم به منظور ایجاد رونق اقتصادی را در سرلوحه اقدامات خود قرار داده است.
وی در خصوص طرح ها وخدمات به روز و مدرن بانک اظهارداشت: بانک قرض الحسنه مهر ایران بعنوان اولین بانک ارائه دهنده خدمت تسهیلات آنلاین برای مشتریان تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته است. در این طرح مشتریانی که در این بانک دارای حساب بوده می توانند با مراجعه به سایت رسمی و انتخاب سامانه تسهیلات آنلاین، براساس شماره مشتری و همچنین شماره تلفن همراهی که قبلاً در سیستم بانک ثبت نموده اند به سامانه یاد شده وارد شده ونسبت به معرفی ضامن یا ضامنین و همچنین ثبت درخواست تسهیلات براساس معدل حساب خود اقدام نموده و از سیستم کد پیگیری دریافت کنند.
مدیرعامل بانک افزود: همچنین برای توجه بیشتر به مقوله ازدواج جوانان طرح پیوند مهر ایران با هدف تسهیل در این امر مهم طراحی و اجرا شده است. در طرح یکم پیوند مهر ایران، افرادی که در سن ازدواج بوده و یا قصد ازدواج در آینده ای نزدیک را دارند، می توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز از تسهیلات ارزان قیمت و با کارمزد ۴ درصد کمک هزینه ازدواج تا سقف ۴۰۰ میلیون ریال برخوردار گردند.این تسهیلات هیچگونه منافاتی با تسهیلات ازدواج پرداختی در سایر بانکها نداشته و متقاضیان می توانند از این تسهیلات به صورت همزمان استفاده نمایند.
وی ادامه داد: در طرح دوم پیوند مهر ایران، افرادی که فعلاً در سن ازدواج نیستند ولی بواسطه آینده نگری خود و یا والدینشان به تأمین آتیه خود می اندیشند نیز مورد خطاب بوده و این افراد می توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز- طرح دوم پیوند مهر ایران از تسهیلات قرض الحسنه کمک هزینه ازدواج تا سقف ۸۰۰ میلیون ریال برخوردار گردند.
مرتضی اکبری با تاکید به آثار و برکات همکاری با نیروی انتظامی تصریح کرد: کارکنان ناجا در تمامی سطوح، تلاش های زیادی را برای ایجاد ثبات و امنیت در جامعه متحمل می شوند و امیدواریم با انعقاد این تفاهم نامه و تامین بخشی از نیازهای مالی پرسنل خدوم در قالب پرداخت تسهیلات قرض الحسنه یک رضایت نسبی میان آنها ایجاد گردد.
در ادامه، سردار ایوب سلیمانی معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی نیز با اشاره به گامهای مثبت و موثر بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای بهبود معیشت مردم و ایجاد رونق و پویایی اقتصادی در جامعه اظهارداشت: ما در حوزه همکاری با بانک ها و پرداخت تسهیلات به پرسنل خدوم ناجا، عملکرد بسیاری از بانک ها را مورد ارزیابی قرار دادیم که در این میان، خدمات و طرح ها تسهیلاتی بانک قرض الحسنه مهر ایران مورد تایید و اعتماد این مجموعه قرار گرفت.
وی افزود: امیدواریم که این تفاهمنامه در حوزه ها و سطوح مختلف ارائه خدمات رفاهی به کارکنان نیروی انتظامی در سراسر کشور گسترش یابد تا بسیاری از دغدغه های همکارانمان در بخش معیشت و مالی مرتفع گردد.
در پایان، تفاهمنامه مذبور میان بانک قرض الحسنه مهر ایران و صندوق تعاون و سرمایه گذاری مسکن ناجا به امضای دکتر مرتضی اکبری و سردار ایوب سلیمانی رسید.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :