آذر ۶, ۱۴۰۱ ۰۳:۲۳

۴۰۰ میلیارد ریال از محل دستاوردهای سفر رئیس جمهوری به تامین آب ساوجبلاغ

این مطلب را به اشتراک به گذارید

ابوالقاسم پالیزگیر به عنوان هدیه نوروزی مردم ساوجبلاغ اعلام کرد: ۴۰۰ میلیارد ریال از محل دستاوردهای سفر رئیس جمهوری به تامین آب ساوجبلاغ اختصاص یافت.

فرماندار ساوجبلاغ با اشاره به دستاوردهای سفر آبان ماه سال جاری رئیس جمهوری به استان البرز گفت: به دنبال این سفر ۴۰۰ میلیارد ریال برای ساخت تصفیه خانه و تامین آب آشامیدنی شهرجدید هشتگرد اختصاص یافت.
ابوالقاسم پالیزگیر روز پنجشنبه در نشست مشترک با نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس و اعضای شوراهای اسلامی افزود: دولت تدبیر وامید خدمات بسیار مطلوبی را برای رفع مشکلات شهرجدید هشتگرد به ویژه مسکن مهر ارائه کرده است.
وی گفت : این دولت با تخصیص پنج میلیون مترمکعب آب از خط انتقال طالقان به شهرجدید هشتگــــرد بزرگـــــترین دغـدغه شهروندان این شهــر را برطـرف کرد.
وی افزود مردم ساوجبلاغ خصوصاً شهر جدید هشتگرد قدردان خدمات قابل توجه دولت دکتر روحانی هستند وآن را فراموش نخواهند کرد.
فرماندار ساوجبلاغ افزود :صد در صد فضای سبز و ساخت و ساز باید از پساب تصفیه شده موجود  استفاده کنند و به هیچ وجه از آب شرب بهره نبرند.
فرماندار ساوجبلاغ: کالاهای ایرانی را اولویت خرید نوروزی قرار دهیم
فرماندارساوجبلاغ به مردم این شهرستان توصیه کرد که برای حمایت از بازار و اقتصاد کشور، خرید کالاهای ایرانی را برای نوروز ۹۶ در اولـــویت قــرار دهند.ابوالقاسم پالیزگیر افزود: برای حمایت از بازاریان و اصناف محلی این شهرستان مردم نیز خرید های خود را معطوف به منطقه کنند.
وی با قدردانی از بازاریان این شهرستان در رعایت حال مردم در آستانه سال نو و دریافت پایین ترین حد سود فروش اجناس به مشتریان گفت: در هر صورت هر خرید از بازار محلی حمایت بزرگی در شرایط سخت اقتصادی و رکود حاکم بر بازار محلی است.
پالیزگیر اظهار کرد: برای مبارزه با قاچاق کالا باید یک غیرت ملی در خرید کالای ایرانی با هدف حمایت از تولیدات داخلی ایجاد شود.
وی افزود:باید نسبت به خرید کالای تولید داخل کشور یک حس مسئولیت شکل گیرد تا با این روش ورود کالای قاچاق برای افراد سودجو صرفه اقتصادی نداشته باشد.
فرماندار ساوجبلاغ اضافه کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و افزایش خرید کالا از سوی شهروندان، این زمان فرصت مناسبی برای فرهنگسازی به منظور خرید کالاهای داخلی است.
وی بیان کرد: لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی حمایت از تولیدات داخلی است بنابراین باید ائمه جمعه و جماعات و همه تشکل های تاثیرگذار و افراد با نفوذ برای ترویج خرید کالاهای داخلی فعال شوند.
وی اظهارکرد: باید آسیب های اقتصادی و بهداشتی ناشی از خرید کالای قاچاق بازگو شود و عـنوان کـرد که اجناس قاچـاق فـاقد کـیفیت لازم هستند.
فرماندار ساوجبلاغ استقبال از کالای قاچاق را تیشه زدن به ریشه اقتصاد سالم یک کشور دانست و گفت: باید با کارهای فرهنگی یک دلزدگی نسبت به مصرف کالای قاچاق ایجاد کرد.
پالیز گیر افزود: برای احیای واحدهای تولیدی داخل کشور به سازمان صنعت معدن تجارت و مجمع امور صنفی تاکید کردم که در برگزاری نمایشگاه ها از عرضه کالای خارجی جلوگیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یادداشت ها

آخرین اخبار

پذیرش آگهی

اخبار آمل

گوناگون