مناطق آزاد می توانند مبنای حرکت توسعه اقتصادی باشند

نماینده مردم پاوه و اورامانات و عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی گفت: مناطق آزاد باید جدای از قوانین و مقررات حاکم بر سرزمین اصلی و به دور از موانع پیش رو فعالیت کنند.
شهاب نادری در گفتگو با فرینا افزود: مناطق آزاد می توانند توسعه اقتصادی و توسعه پایدار برای کشور به همراه داشته باشند.
نادری ابراز امیدواری کرد از طریق ایجاد مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی جدید و اشتغالزایی در این مناطق به توسعه اقتصادی در کشور برسیم.
وی عدم شناخت و آگاهی نسبت به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را دلیل اصلی مخالفت نمایندگان با لایحه ایجاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جدید عنوان کرد و افزود: برخی از همکاران در مجلس شورای اسلامی به دلیل عدم شناخت نسبت به مناطق آزاد و نداشتن مطالعه در خصوص این مناطق، با ایجاد آن مخالف هستند.
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی افزود: مناطق آزاد جدید اگر با کار کارشناسی، با برنامه ریزی و مدیریت صحیح در کشور ایجاد شوند تاثیرگذارتر خواهند بود.
نادری بازدید از مناطق آزاد را راهکاری برای تغییر ذهنیت نمایندگان برشمرد و گفت: ما هنوز از مناطق آزاد کشور دیدن نکرده ایم و با شرایط قبل و بعد از ایجاد این مناطق آشنا نیستیم. اگر با وضعیت مناطق آشنا شویم ذهنیت این گروه از نمایندگان تغییر خواهد کرد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :