ساخت و بازسازی سالن‌های‌ سینمای اصفهان با حمایت شهرداری

شهردار اصفهان گفت: یک میلیارد تومان هزینه برای کمک به بازسازی سینماهای اصفهان توسط شهرداری در نظر گرفته‌ شده که نیمی از آن برای بازسازی سینما خانواده در سال جاری و ۵۰۰ میلیون دیگر نیز برای بازسازی سینما ساحل خواهد بود.
به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، پس از انتخاب مهد‌ی جمالی‌نژاد به عنوان شهردار اصفهان و آغاز به کار تیم جدید مدیریت شهری این کلانشهر، علاوه بر اقدامات و فعالیت‌های سخت‌افزاری و عمرانی در تمام مناطق، توجه به امور فرهنگی و هنری نیز در دستور کار شهردار اصفهان قرار گرفت و وی تاکنون بارها حمایت‌های ‌همه‌جانبه خود از هنرهای مختلف اصفهان و هنرمندان نصف‌جهان را در عمل نشان داده است. شهردار اصفهان در تازه‌ترین اقدام خود از روند بازسازی سینما خانواده و ساخت کافه سینما ساحل بازدید کرد. مهدی‌ جمالی‌نژاد در حاشیه این بازدید با بیان اینکه اصفهان به هنر شناخته شده است، تصریح کرد: نگاه نو و جدید به هنر و هنرمند به نوعی زمینه را برای ارتقا جایگاه هنر در استان فراهم می‌کند و از سوی دیگر با حمایت‌هایی که شهرداری از جمله در ساخت و بازسازی سینماها و مکان‌های هنری انجام می‌‌دهد در رونق‌بخشی و ایجاد شادی در شهر نیز دخیل خواهد بود.
شهردار اصفهان به گفتمان جدید شهرداری در پرداختن به امور فرهنگی و هنری اشاره و تاکید کرد: وجهه شهر اصفهان به امور فرهنگی، هنری، گردشگری، علم و دانش است و بر این اساس تلاش شده تا رویکردی نو در این حوزه‌ها خلق کنیم.
جمالی‌نژاد افزود: شهرداری اصفهان در عرصه رونق سینماها به حوزه هنری و ارشاد کمک می‌کند و امیدواریم پوست‌اندازی در حوزه سینماهای اصفهان را شاهد باشیم.
وی در خصوص بودجه‌های اختصاص یافته به بازسازی سینماهای اصفهان بیان داشت: به طور کلی یک میلیارد تومان هزینه برای کمک به بازسازی سینماهای اصفهان توسط شهرداری در نظر گرفته شده که نیمی از آن برای بازسازی سینما خانواده در سال جاری و ۵۰۰ میلیون تومان دیگر نیز برای بازسازی سینما ساحل خواهد بود.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :