موسسه ثامن

قوامی فر به‌عنوان معاون امور بانکی موسسه «ثامن» منصوب شد
مراسم تودیع و معارفه معاونت امور بانکی، موسسه اعتباری ثامن با حضور مدیرعامل، قائم‌مقام معاونان و تمامی مدیران صف و ستاد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن؛ با صدور حکمی از سوی محمدابراهیم پورزرندی مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن، عبدالکریم قوامی فر به‌عنوان معاون امور بانکی منصوب و از تلاش‌های اسماعیل حیدرزاده معاونت پیشین تشکر و قدردانی شد.
مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن در جمع معاونین و مدیران ستادی و مدیران حوزه‌ها با تشکر از زحمات معاون پیشین امور بانکی عبدالکریم قوامی فر را به‌عنوان معاون جدید معرفی و اعلام کرد: تغییرات متناسب با ساختار جدید بانکی است و هدف تقویت مناطق و حوزه ها است و در این مسیر باید تلاش بیشتری برای رسیدن به اهداف مجموعه داشت که با همیاری همکاران در صف و ستاد اجرایی می شود.
سودآوری با وصول به‌موقع مطالبات محقق می شود
مسئول پیگیری و وصول مطالبات حوزه یک تهران روند وصول مطالبات حوزه را روبه رشد عنوان کرد و نتیجه وصول مطالبات به‌موقع را سودآوری شعب دانست.
غلامحسین نیکخواه  هدف از برگزاری نشست پیگیری و وصول مطالبات را افزایش و بهبود فرایند وصول مطالبات معوق بیان کرد و گفت :افزایش مطالبات معوق ، علاوه بر زیان‌های متوالی توان وام‌دهی شعب را دچار مشکل خواهد کرد.
وی اضافه کرد : تعدد پرونده‌ها مطالباتی فرایند وصول مطالبات را با کندی مواجه خواهد کرد. ازاین‌رو تمامی همکاران باید درروند وصول درگیر تا شعبات با مشکل موجه نشوند. وی ضامن معتبر را تضمینی برای پرداخت تسهیلات مطمئن دانست و تصریح کرد:وجود ضامن معتبر وصول به‌موقع مطالبات را افزایش می‌دهد. لذا همکاران در زمان تشکیل پرونده تسهیلاتی باید به این امر توجه ویژه‌ای مبذول دارند.
ساختار «ثامن» متناسب با ساختار روز بانکی می شود
مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن با اعلام این مطلب که ساختار جدید متناسب با ساختار روز بانکی است گفت: هدف ما از پیاده‌سازی این ساختار این است که حوزه‌ها تقویت‌شده و نماد یک بانک کامل را در استان‌های خود به وجود آوریم.
به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن؛ محمد ابراهیم پورزرندی در جمع مدیران صف و ستاد با بیان اینکه ساختار جدید تجلی فکر سیستمی بوده است افزود: یکی از مهمترین عوامل تسهیل و تقویت توان خلاقیت و نوآوری در سازمان ساختار است که با تغییرات آتی امید است این روند رشد و توسعه شتاب بیشتری گیرد.
مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن در تشریح دلایل تغییر ساختار صف اعلام کرد: چهار ناحیه جدید بر اساس ویژگی‌های منابع، مصارف، تقسیمات کشوری و جغرافیایی انجام‌شده است.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :