بازار جهانی نفت از تکاپو ایستاد

alternative title

بازار جهانی نفت از تکاپو ایستاد

به گزارش سرزمین پویا، به نقل از خبرگزاری رویترز انگلیس، قیمت تحویل فوری نفت خام برنت دریای شمال در ساعت یک بامداد امروز به وقت گرینویچ در بازار لندن تنها با یک سنت کاهش نسبت به دیروز (دوشنبه) به 73 دلار و 74 سنت رسید.
نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نیز در ساعت یاد شده به بهای 98 دلار و 93 سنت در هر بشکه معامله شد که نسبت به آخرین قیمت دیروز هشت سنت کاهش دارد.
معامله گران به رویترز گفتند: آنها در ساعات آغازین شروع معاملات در اروپا و آمریکا که معمولا نقدینگی و نوسان قیمت بیشتر است، معامله نمی کنند.
بسیاری از کشورها از جمله متحدان آمریکا در اروپا و همچنین چین و هند با تحریم مجدد ایران مخالفند، اما دولت آمریکا می گوید که می خواهد حداکثر تعداد ممکن کشورهای جهان، خرید نفت از ایران را متوقف کنند.
یک مقام ارشد دولت آمریکا دیروز گفت: سیاست ما این است که حداکثر تعداد ممکن کشورهای جهان در کوتاه ترین زمان ممکن، خرید نفت از ایران را به صفر برسانند تا درآمد ارزی ایران کاهش یابد.
به گزارش ایرنا، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا 18 اردیبهشت اعلام کرد که این کشور از برجام خارج می شود و به تعلیق تحریم های هسته ای این کشور علیه تهران ادامه نمی دهد.

منبع: ایرنا

  • اشتراک در:
 بسته حمایتی تامین نقدینگی صنایع کوچک و متوسط تدوین می شود  صرافی‌ها در انتظار تعیین نرخ در بازار ثانویه/ قیمت ارز در معاملات دلالان کاهش یافت

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title