• خانه
  • امروز در سرزمین پویا
  • مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی: نهضت آی تی راهبرد سازمان تامین اجتماعی است/ هیچ محدودیتی برای توسعه خدمات الکترونیکی در سازمان تامین اجتماعی وجود ندارد0

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی: نهضت آی تی راهبرد سازمان تامین اجتماعی است/ هیچ محدودیتی برای توسعه خدمات الکترونیکی در سازمان تامین اجتماعی وجود ندارد

alternative title

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی: نهضت آی تی راهبرد سازمان تامین اجتماعی است/ هیچ محدودیتی برای توسعه خدمات الکترونیکی در سازمان تامین اجتماعی وجود ندارد

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در دوره مدیریت فعلی، نهضت آی تی راهبرد سازمان تامین اجتماعی بوده و راه ارتقای خدمات و برون رفت از مشکلات، گسترش Ict است.

به گزارش سرزمین_پویا ، صبح امروز سازمان تامین اجتماعی میزبان مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای بررسی زیرساخت ها و دستاوردهای این سازمان در حوزه فناوری اطلاعات و خدمات الکترونیکی بود و دکترنوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در جلسه ای با حضور وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات و تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تشریح خدمات غیرحضوری این سازمان پرداخت.
دکتر سید تقی نوربخش در این جلسه گفت: تامین اجتماعی سازمان بیمه گری است که از سال ۵۴ با قانون فعلی فعالیت می کند. البته از سال ١٣٣١ بیمه کارگری در کشور دارای سابقه است.
وی با بیان اینکه ٤٢ میلیون نفر در کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند، افزود: خدمات بیمه ای و درمانی همزمان توسط این سازمان ارائه می شود و بویژه درباره مستمری بگیران که همه ابعاد زندگی آنان توسط تامین اجتماعی تمشیت می شود.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان دارای ۵۴۴ شعبه بیمه ای، ۲۲۰ کارگزاری، ۲۷۳ شعبه اقماری، ۳۲ دفتر اسناد پزشکی و ۶۴ اداره کل و مدیریت درمان در کشور است و یک میلیون و ٢٠٠ هزار کارفرما و بیش از ٤٥ هزار پزشک و مرکز درمانی طرف قرارداد با این سازمان هستند.
وی تامین اجتماعی را یک سازمان درآمد -هزینه ای عنوان کرد و اظهار داشت: خدمات این سازمان بدون اتکا به بودجه عمومی ارائه می شود. خدمات تامین اجتماعی از تولد تا پس از فوت به جامعه تحت پوشش را شامل می شود.
دکتر نوربخش با بیان اینکه مجموع هزینه ماهیانه سازمان تامین اجتماعی در سال جاری ۶۶۰۰ میلیارد تومان است، گفت: سازمان تامین اجتماعی ماهیانه ٤٧٠٠ میلیارد تومان مستمری، ۳۰۰ میلیارد بیمه بیکاری و ۱۵۰۰ میلیارد تومان بابت مراکز درمانی پرداخت می کند.
وی با اشاره به اهمیت خدمات الکترونیکی در سازمان تامین اجتماعی و مزایای متعدد آن برای بیمه شدگان و کارفرمایان اظهار داشت: بکارگیری نظام های آی تی در این سازمان، سابقه دیرینه ای دارد اما متاسفانه برای سال هایی متوقف شده بود و تلاش گسترده ای برای توسعه خدمات آی تی در حال انجام است و هیچ محدودیتی برای توسعه این خدمات در سازمان تامین اجتماعی وجود ندارد.
اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی

  • اشتراک در:
 استحکام و تقویت سیستم بانکی با اجرای استانداردهای IFRS  0

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title