Loading مجله خبری سرزمین پویا

کشف ۲ محموله قاچاق انسان توسط ماموران گمرک

alternative title

کشف ۲ محموله قاچاق انسان توسط ماموران گمرک

ماموران گمرک موفق به کشف دو محموله جدید قاچاق انسان شدند.

به گزارش سرزمین_پویا ، این دو محموله صد و دومین و صد و سومین مورد کشف قاچاق انسان است که با هوشیاری ماموران گمرک و با استفاده از دستگاه های کنترلی پیشرفته کشف و ضبط می شود. بنا بر این گزارش، ماموران گمرک بازرگان با رصد یک کامیون خروجی موفق به کشف یک مورد قاچاق انسان شدند. ماموران این گمرک پس از بررسی مدارک کامیون که بدون بار در حال ورود به کشور بود و با بررسی آن به وسیله دستگاه ایکس متوجه حضور یک نفر در داخل کامیون شدند.

این ماموران پس از بازرسی کامیون موفق به کشف یک نفر تبعه ایرانی شدند. وی قصد داشت با مخفی شدن در این کامیون به طور غیرقانونی به کشور وارد شود. با کشف این مورد، کشف قاچاق انسان از سوی ماموران گمرک از ابتدای سال جاری تاکنون به ۱۰۲ مورد رسید. این فرد از سوی ماموران گمرک به مراجع قضایی تحویل داده شد.

در اقدام دیگری ماموران گمرک در بازرسی از یک دستگاه کامیون ورودی موفق به کشف یک مورد قاچاق انسان شدند و در این عملیات یک تبعه خارجی از داخل بار کامیون کشف و دستگیر شد. با الکترونیکی شدن گمرک و تجهز گمرکات کشور به دستگاه‌های پیشرفته ایکس ری، کشفیات قاچاق انسان در سال ۹۶ به ۵۵۰ نفر رسید.

همچنین در سال جاری در سه ماهه نخستین سال ۱۰۲ مورد کشف قاچاق انسان توسط ماموران گمرک گزارش شده است. گمرک بازرگان و پس از آن گمرک دوغارون بیشترین کشفیات قاچاق انسان را در کارنامه دارند.
منبع :ایبنا

  • اشتراک در:
 معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی: کارفرمایان متقاضی بخشودگی جرائم بیمه ای پیش از پایان مهلت قانونی به شعب تأمین اجتماعی مراجعه کنند / شعب تأمین اجتماعی در روزهای نهم و دهم تیرماه تا ساعت ٢٠ آماده پاسخگویی به کارفرمایان هستند  0

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title