چرا وان پلاس 6 از شارژ وایرلس پشتیبانی نمی‌کند؟

alternative title

چرا وان پلاس 6 از شارژ وایرلس پشتیبانی نمی‌کند؟

وان‌پلاس ۶ (oneplus6) که هفته‌ی گذشته رونمایی شد از بسیاری جهات به نسل قبلی خود یعنی وان‌پلاس 5T برتری دارد؛ مثلا پنل شیشه‌ای پشت گوشی دو کارایی برای این محصول دارد. اول این‌که باعث زیبایی و قرارگیری بهتر آن در دست شده است. ثانیا امکان پشتیبانی از اینترنت گیگابیتی را برای این محصول به ارمغان آورده است. از دیگر فوایدی که بدنه‌ای شیشه‌ای می‌تواند داشته باشد این است که استفاده از شارژ بی‌سیم را محیا می‌کند. شرکت‌هایی مثل اپل (در آیفون ۸ و آیفون ۱۰) از این امکان بهره برده‌اند؛ اما وان‌پلاس در وان‌پلاس ۶ همچنان به دش شارژ اکتفا کرده و به استقبال این فناوری نرفته است.

یکی از سخنگویان وان‌پلاس در پاسخ به چرایی موضوع، این‌گونه اظهار نظر کرده است:

ما هیچ نیازی نمی‌بینیم که شارژ بی‌سیم را اضافه کنیم. شرکتی نیستیم که بی‌دلیل قابلیتی را اضافه کنیم.

البته باید گفت وان‌پلاس شرکتی است که غالبا به نیاز مشتریان خود به دقت گوش می‌دهد و ظاهرا، این مشتریان درخواستی جهت اضافه شدن قابلیت مذکور نداشته‌اند.

شارژ بی‌سیم ویژگی جالبی است و برخی کاربران علاقه‌ی زیادی به آن دارند؛ اما باید پذیرفت که این قابلیت جزو قابلیت‌های واجب و حیاتی یک گوشی هوشمند نیست. به‌ گفته‌ی وان‌پلاس، برای استفاده از شارژ وایرلس باید شارژر آن را به صورت جداگانه خریداری کنید؛ چرا که معمولا این شارژرها همراه گوشی عرضه نمی‌شوند. از سوی دیگر افزودن این قابلیت که طرفداران محدودی دارد باعث افزایش قیمت تمام شده‌ی محصول می‌‌شود.

شارژ بی‌سیم

با استفاده از دش شارژ شرکت وان‌پلاس می‌توان صبح‌ها برای چند دقیقه گوشی را شارژ کرد و تا پایان روز با خیال راحت از آن استفاده کرد. شارژ وایرلس در سریع‌ترین حالت خود نیز همواره از دش شارژ کندتر عمل می‌کند. به همین جهت شاید بتوان اظهارات وان‌پلاس در این خصوص را منطقی دانست. نظر شما کاربر محترم زومیت در این خصوص چیست؟

  • اشتراک در:
 بخشودگی جرائم بیمه ای برای عبور از بحران اقتصادی کارگاه ها بسیار کمک کننده است  اروپا مایل به حفظ روابط تجاری با ایران است/ به دنبال راهکاری برای شرایط جدید هستیم

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title