افزایش پولشویی و کلاهبرداری در سنگاپور

alternative title

افزایش پولشویی و کلاهبرداری در سنگاپور

به گزارش خبرنگار ایبِنا به نقل از نیکی ژاپن، موسسه PwC در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد که بیش از یک سوم شرکت های سنگاپوری اعلام کردند طی دو سال اخیر مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند.

در این گزارش آمده که از سال ۲۰۱۶ میلادی به بعد میزان کلاهبرداری به شدت روند افزایشی به خود گرفته و ۲۲ درصد از سازمان های مستقر در شهر سنگاپور نسبت به جرائم اقتصادی اعلام شکایت کرده اند.

موسسه PwC اعلام کرد اگرچه فساد مالی و رشوه در سنگاپور نسبت به میانگین جهانی پایین تر است؛ اما جرائم مرتبط با پولشویی بالاتر از میانگین جهانی گزارش شده است.

فقط در هفته گذشته، رگولاتورهای سنگاپوری به موسسات مالی نسبت به مبارزه با پولشویی و فاینانس تروریست توصیه هایی کرده اند. این اقدام بعداز اینکه مرجع پولی سنگاپور جریمه ۵.۲ میلیون دلار سنگاپور معادل ۳.۹ میلیون دلار آمریکا را برای «بانک استاندارد چارترد» شعبه سنگاپور و جریمه ۱.۲ میلیون دلار سنگاپور برای «استاندارد چارترد تراست» را به دلیل نقض قوانین پولشویی این کشور وضع کرد، به میان آمد.

همچنین بین سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ میلادی هم سنگاپور ۲ بانک خصوصی سوئیسی را به دلیل نقض قوانین پولشویی این کشور تعطیل کرد.

بر همین اساس، یک چهارم شرکت های سنگاپوری اعلام کردند که در فعالیت های برون مرزی خود برای از دست ندادن فرصت ها و رقابت با رقبای خود اعتقاد به پرداخت رشوه دارند و ۲۱ درصد آنها اعلام کردند که درخواست رشوه از آنها شده است.

بر پایه این گزارش، به تازگی هم شرکت Keppel O&M در بررسی های دولتی سنگاپور به دلیل دست داشتن در پرونده رشوه خواری خود در برزیل با پرداخت ۴۲۲ میلیون دلار به مقامات آمریکا، برزیل و سنگاپور موافقت کرده است.

  • اشتراک در:
 چهار ایده برای بازاریابی ویدئویی  شماره جدید سرزمین پویا 30 اردیبهشت منتشر شد

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title