آمریکا نمی تواند موجودیت رژیم صهیونیستی را نگه دارد

alternative title

آمریکا نمی تواند موجودیت رژیم صهیونیستی را نگه دارد

حسین شیخ الاسلام مشاور سابق وزیر امور خارجه در مورد انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف، اظهارداشت: ترامپ با همه توان و در همه حوزه ها می خواهد علیه جبهه مقاومت کار می کند، چرا که می داند این جبهه هر روز در حال رشد و قوی تر شدن است و اگر بخواهد سال آینده این کار را انجام دهد نمی تواند چرا که در طرف دیگر رژیم صهیونیستی در حال ضعیف تر شدن است و بنابراین هدف اصلی آنها از این اقدام به نوعی فرار رو به جلو است.

وی گفت: ترامپ بارها از نفوذ و توان ایران در منطقه سخن گفته و خودش به قدرت ایران در منطقه که در حال افزایش است اعتراف می کند و به همین دلیل غربی ها را علیه ایران بسیج کرده است.

کارشناس ارشد مسائل بین الملل با بیان اینکه آمریکا دیگر نمی تواند موجودیت رژیم صهیونیستی را نگه دارد چه برسد به نگه داشتن پایتخت آن رژیم در آینده، تصریح کرد: همانطور که گفتم، هم آن رژیم رو به ضعف و زوال است و هم اینکه جایگاه و مقبولیت خودش را نزد غرب در حال از دست دادن است و شاید یکی از نشانه ها این باشد که امروز شاهدیم در مراسم انتقال سفارت، انگلیس، فرانسه و آلمان حضور ندارند.

وی افزود: برخی از کشورهای منطقه که امروز حامی رژیم صهیونیستی شده اند، همچون زمان رژیم پهلوی می مانند که در میان ملت خودشان هم جایی ندارند و رفتنی هستند.

شیخ الاسلام گفت: از نشانه های رو به زوال رفتن رژیم صهیونیستی می توان به تضعیف و شکست پذیر بودن ارتشی اشاره کرد که زمانی ادعای شکست ناپذیری آن را داشتند و دیدیم که در جنگ هایی که با حزب الله لبنان و حماس داشتند با چه فضاحتی شکست را پذیرا شدند و هیمنه پوشالی آنها درهم ریخت.

مشاور سابق وزیر امور خارجه در پایان خاطرنشان کرد: از دیگر نشانه های زوال آنها این است که تدریجا از حمایت اروپایی ها از آنها کاسته شده است، زمانی غربی ها فکر می کردند اسراییلی ها مظلوم واقع شده اند و فلسطینی ها ستمگر هستند اما پس از جنگ ۲۲ روزه با غزه، متوجه شدند که رژیم صهیونیستی یک رژیم جنایتکار و کودک کش است که حقوق مردم فلسطین را پایمال کرده است و این به معنای از دست دادن حمایت غربی ها و تزلزل جایگاه خوب آنها نزد غربی ها است.منبع :خبرنگار مهر

  • اشتراک در:
 نگاهی به مریخ‌نورد اینسایت ناسا: از آغاز پروژه تا پرتاب  رونق معاملات صندوق های ETF

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title