اعلام پر بازده و کم بازده ترین صنایع بورس

alternative title

اعلام پر بازده و کم بازده ترین صنایع بورس

به گزارش ایبِنا، صنعت «محصولات چوبی» با بازدهی ۱۳.۱ درصد، در درصد صنایع بورسی دوره ۳۰ روز منتهی به ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۷، قرار گرفت. بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی بورس تهران، صنعت «استخراج زغال سنگ» با افت با (۱۴.۶) درصدی بیشترین کاهش بازدهی را در این دوره زمانی در بین همه صنایع تالار شیشه ای تجربه کرده است.

این گزارش می افزاید: صنعت فرآورده های نفتی، کک و سوخت هسته ای با ۱۹.۵ درصد بیشترین ارزش و صنعت بانک ها و موسسات اعتباری با ۱۸.۴۶ درصد بیشترین حجم معاملات هفتگی را به خود اختصاص داده است.

تحرک شاخص

لازم به ذکر است: در هفته منتهی به ۱۹ اردیبهشت ماه، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات به رقم ۹۳.۶۹۱ واحد رسید که در مقایسه با پایان هفته گذشته ۷۹ واحد افزایش را به ثبت رسانده استو

افزون بر این، تعداد روزهای کاری هفته گذشته ۵ روز، حجم معاملات ۵.۵۲۴ میلیون سهم و ارزش آن ۱۲.۵۰۱ میلیارد ریال بود که حجم و ارزش معاملات نسبت به هفته دوم اردیبهشت ماه به ترتیب ۱۴۰ و ۱۹۲ درصد افزایش داشته است.

ارزش بازار سهام

گفتنی است، ارزش بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات هفته سوم اردیبهشت ماه به ۳.۶۹۲.۶۰۸ میلیارد ریال رسید. از سویی دیگر، در هفته منتهی به ۱۹ اردیبهشت۹۷، شاخص کل با ۲.۷ درصد کاهش به رقم ۹۳.۶۹۱ واحد رسید و شاخص کل هم وزن با ۴.۵ درصد کاهش عدد ۱۶.۴۹۷ واحد را تجربه کرد.

  • اشتراک در:
 انتظار ثبات قیمت خودرو عادلانه نیست  همایش پیشکسوتان جهاد وشهادت در قم برگزار شد.

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title