Loading مجله خبری سرزمین پویا

کاهش 5.2 درصدی تورم تولیدکننده برق در سال 96

alternative title

کاهش 5.2 درصدی تورم تولیدکننده برق در سال 96

به گزارش ایبِنا، مرکز آمار ایران با اعلام این مطلب، افزود: عدد شاخص مذکور در سال ‌١٣٩٥ برابر با ١٢٤.١ بوده که نسبت به سال قبل ٤.٤ درصد کاهش داشته است. شاخص کل قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در سال‌ ١٣٩٦ برابر با ١٢٠,٥ می‌باشد که نسبت به سال قبل، ٨.٠٧ درصد کاهش داشته است. شاخص قیمت بخش برق در سال ١٣٩٥، رقم ١٣١.١ بوده که نسبت به سال قبل از آن، معادل ٤.٥ درصد کاهش نشان داده است.

درصد تغییرات فصلی شاخص این بخش در دو فصل بهار و پاییز منفی بوده و در دو فصل تابستان و زمستان نسبت به فصل قبل از خود افزایش را نشان می ­دهد. شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات اوج بار، در سال‌١٣٩٦ برابر با ١١٧,٧ است که نسبت به سال قبل ٥.٢ درصد کاهش نشان داده است. همچنین عدد شاخص مذکور در سال ‌١٣٩٥ برابر با ١٢٤.١ بوده که نسبت به سال قبل ٤.٤ درصد کاهش داشته است.

شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات میان بار، در سال‌ مورد بررسی برابر ١١٧,٩، می‌باشد که نسبت به سال قبل ٧.٠ درصد کاهش داشته است. همچنین عدد شاخص مذکور در سال‌ ١٣٩٥ برابر با ١٢٦.٨ می‌باشد که نسبت به سال قبل ٤.٤ درصد کاهش داشته است.

شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، درساعات کم بار، در سال١٣٩٦ برابر، ١٢٩,٦ می‌باشد که نسبت به سال قبل ١٢.٥ درصد کاهش داشته است. همچنین عدد شاخص مذکور در سال‌ ١٣٩٥ برابر ١٤٨.١ می‌باشد که نسبت به سال قبل ٤.٨ درصد کاهش داشته است.

  • اشتراک در:
 اولین سوددهی اچ تی سی طی زمستان ۲۰۱۸ پس از ۱۱ فصل  تغییرات قیمت سکه و ارز در بازار

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title