Loading مجله خبری سرزمین پویا

قرارداد همکاری بیمه "ما" و مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی

alternative title

قرارداد همکاری بیمه "ما" و مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی

شرکت بیمه "ما" به منظور توسعه و گسترش فعالیت های بخش گردشگری سلامت در بازار بین المللی با مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی قرارداد همکاری منعقد کرد.

به گزارش #سرزمین_پویا این تفاهم نامه در تاریخ دهم اردیبهشت ماه در جلسه ای با حضور جناب آقایان دکتر افشار رییس مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی، دکتر زالی رییس سومین کنگره بین المللی سلامت، دکتر کریمی رییس شورای سیاستگذاری مرکز توسعه گردشگری، زنگویی دبیرکل مرکز گردشگری سلامت کشور و جناب آقای بهاری فر مدیرعامل بیمه "ما" به امضا رسید.

بنابراین گزارش، دکتر افشار در توضیح نشست و فعالیت های گذشته سازمان گفت: ما سالانه رویدادی به نام کنگره بین المللی اقتصادی در حوزه سلامت داریم که از فعالان بخش خصوصی دعوت می کنیم در این کنگره نشست های تجاری و اقتصادی برگزار کنند. یکی از مهم ترین دغدغه ها در حوزه گردشگری سلامت بحث بیمه است. ما در سال های گذشته به دنبال شرکت بیمه ای توانمندی بودیم که قابلیت فعالیت در عرصه های بین المللی داشته باشد و در همین راستا با شرکت بیمه "ما" وارد تعامل شدیم.

در این نشست آقای بهاری فر مدیرعامل بیمه "ما" ضمن اشاره به سطح یک توانگری مالی این شرکت ، وجود سهامداران معتبری همچون بانک ملت، کارشناسان خبره و توانمند و همچنین داشتن شرکای خارجی شرکت بیمه گر اتکائی از قبیل پارتنرری و اسکور فرانسه را دلایل اصلی اعتماد سرمایه گذاران به شرکت بیمه "ما" دانست.

وی در خصوص تفاهم نامه فی مابین بیمه "ما" و مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی تشریح کرد: موضوع این قرارداد "همکاری و حمایت دوجانبه در جهت حصول اهداف مشترک، توسعه بازار، نقش آفرینی موثر در عرصه های ملی و بین المللی و انجام پروژه های مشترک سرمایه گذاری مطابق با روش های نوین با هدف توسعه برند و پویایی خدمات" می باشد و در رشته های اشخاص، مسئولیت و اموال به گردشگران ارائه خواهد شد. بیمه "ما" آمادگی دارد با ارائه پوشش های بیمه در حوزه درمانی، ارائه پوشش بیمه ای به فعالان اقتصادی و حمایت از سرمایه گذاری های مشترک در این قرارداد پیشگام باشد.

در پایان این نشست تفاهم‌نامه همکاری میان مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی و بیمه "ما" امضا شد.

روابط عمومی بیمه "ما"

  • اشتراک در:
 خبرنگاران و روزنامه‌نگاران باید شجاع باشند  برنامه موسسه ملل در سال ۹۷ حمایت از کالای ایرانی است

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title