رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران

alternative title

رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران

۵۰۰ پروژه عمرانی مازندران توسط بسیج سازندگی اجرایی می‌شود

رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران با اشاره به تقویت زیرساخت‌های توسعه‌ای استان با همکاری این سازمان گفت: هم اکنون ۵۰۰ پروژه عمرانی مازندران توسط بسیج سازندگی اجرایی می‌شود.
به گزارش #سرزمین_پویا ، غلامرضا شریعتی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت سالروز تاسیس سازمان بسیج سازندگی اظهار داشت: به دستور مقام معظم رهبری 17 اردیبهشت 1379 سالروز تاسیس این سازمان است که رسالت آن ادامه اقدامات جهاد در حوزه توسعه عمران روستایی به ویژه زیرساخت و مسائل فرهنگی است.
وی با بیان اینکه محرومیت‌زدایی وظیفه اصلی بسیج سازندگی است افزود: فعالیت‌های مختلفی در حوزه اقتصاد به ویژه اقتصاد مقاومتی صورت گرفته که در زمینه توسعه اشتغال خرد، حمایت‌های ویژه‌ای در حوزه آموزش و توانمندسازی و پرداخت تسهیلات اقدام شد.
رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران بیان کرد: به‌کارگیری قالب‌های مردمی به صورت خودجوش شکل گرفته و این سنت و رسم حسنه پررنگ‌تر می‌شود و امروز 700 گروه جهادی فرهنگی، آموزشی، ایحاد اشتغال، بهداشت و سلامت و زیرساخت در استان فعالیت می‌کنند.
شریعتی ادامه داد: 53 مسکن محرومان در سرپل‌ ذهاب توسط گروهای جهادی مازندران ساخته و برخی از آن تا هفته آینده افتتاح می‌شود.
وی بیان کرد: در حوزه زیرساختی مجلس، قانون بسیج سازندگی تصویب و قرار شد به دولت در ساخت پروژه‌ها کمک کنیم که 150 میلیارد تومان جهت ساخت پروژه‌ها در دست اجرا داریم که امسال 30 میلیارد تومان ابلاغ شد.
رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران گفت: 500 پروژه کوچک و بزرگ شامل ورزشگاه نوشهر که از پروژه‌های سفر مقام معظم رهبری است تاکنون با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اقدام بوده و ورزشگاه جویبار که از مصوبات سفر رئیس جمهور و ساخت بیمارستان بندپی شرقی بابل و احداث 100 کیلومتر جاده‌های صعب‌العبور برخی از اقدامات این سازمان است.
شریعتی افزود: اقتصاد مقاومتی و ایجاد مشاغل خرد و خانگی، آموزش و حرفه آموزی از مهم‌ترین فعالیت‌های سازمان است که امسال برای سه هزار کارگاه شغلی هدفگذاریکه مرحله اول آن به شهرستان‌ها ابلاغ شد.
وی ادامه داد: در پنج سال گذشته، 150 میلیارد تومان تسهیلات جهت ایجاد اشتغال در زمینه کشاورزی و صنایع تبدیلی به متقاضیان پرداخت شد.منبع:تسنیم

  • اشتراک در:
 ساخت ربات جراح از راه دور در شیراز  بازدید عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن از واحدهای صنعتی استان سمنان

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title