رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران

alternative title

رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران

۵۰۰ پروژه عمرانی مازندران
توسط بسیج سازندگی اجرایی می‌شود
رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران با اشاره به تقویت زیرساخت‌های توسعه‌ای استان با همکاری این سازمان گفت: هم اکنون ۵۰۰ پروژه عمرانی مازندران توسط بسیج سازندگی اجرایی می‌شود.
به گزارش تسنیم، غلامرضا شریعتی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت سالروز تاسیس سازمان بسیج سازندگی اظهار داشت: به دستور مقام معظم رهبری 17 اردیبهشت 1379 سالروز تاسیس این سازمان است که رسالت آن ادامه اقدامات جهاد در حوزه توسعه عمران روستایی به ویژه زیرساخت و مسائل فرهنگی است.
وی با بیان اینکه محرومیت‌زدایی وظیفه اصلی بسیج سازندگی است افزود: فعالیت‌های مختلفی در حوزه اقتصاد به ویژه اقتصاد مقاومتی صورت گرفته که در زمینه توسعه اشتغال خرد، حمایت‌های ویژه‌ای در حوزه آموزش و توانمندسازی و پرداخت تسهیلات اقدام شد. رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران بیان کرد: به‌کارگیری قالب‌های مردمی به صورت خودجوش شکل گرفته و این سنت و رسم حسنه پررنگ‌تر می‌شود و امروز 700 گروه جهادی فرهنگی، آموزشی، ایحاد اشتغال، بهد اشت و سلامت و زیرساخت در استان فعالیت می‌کنند.
وی بیان کرد: در حوزه زیرساختی مجلس، قانون بسیج سازندگی تصویب و قرار شد به دولت در ساخت پروژه‌ها کمک کنیم که 150 میلیارد تومان جهت ساخت پروژه‌ها در دست اجرا داریم که امسال 30 میلیارد تومان ابلاغ شد.
رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران گفت: 500 پروژه کوچک و بزرگ شامل ورزشگاه نوشهر که از پروژه‌های سفر مقام معظم رهبری است تاکنون با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اقدام بوده و ورزشگاه جویبار که از مصوبات سفر رئیس جمهور و ساخت بیمارستان بندپی شرقی بابل و احداث 100 کیلومتر جاده‌های صعب‌العبور برخی از اقدامات این سازمان است.

  • اشتراک در:
 logo  شماره جدید196 سرزمین پویا منتشر شد.

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title