• خانه
  • بانک و بیمه
  • مدیرعامل #بانک_ایران|_زمین: تجربه ای جدید به #مشتریان بانک ایران زمین ارائه می شود0

مدیرعامل #بانک_ایران|_زمین: تجربه ای جدید به #مشتریان بانک ایران زمین ارائه می شود

alternative title

مدیرعامل #بانک_ایران|_زمین: تجربه ای جدید به #مشتریان بانک ایران زمین ارائه می شود

مدیرعامل بانک ایران زمین با تاکید بر حساسیت هایی که اکنون نسبت به حمایت از تولید کنندگان و تامین مالی بخش‌های تولیدی در سال 1397 وجود دارد، اظهار داشت: آنچه مسلم است شبکه بانکی به عنوان تامین کننده مالی اقتصاد کشور با سال حساسی روبرو ست، که نیاز به آرامش، سیاست‌گذاری صحیح و همراهی سایر بخش های اقتصاد برای گذر از شرایط فعلی دارد.

به گزارش #سرزمین_پویا، عبدالمجید پورسعید مدیرعامل این بانک با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و تغییراتی که در بازارهای مالی در انتهای سال گذشته ایجاد شد، گفت: در کشور ما بانک ها به عنوان اولین تامین کنندگان مالی مطرح هستند، بنابراین این بخش از اقتصاد کشور برای اینکه بتواند وظیفه خود را در قبال تولید کنندگان و سایر بخشهای اقتصادی ایفا کند نیازمند حمایت و سیاست‌گذاری‌های با ثبات است.
وی افزود: بانک ایران زمین، در سال 1396 با هدف توسعه اقتصاد کشور و حمایت از تولید کنندگان داخلی بخش عمده‌ای از منابع خود را در مسیر توسعه و شکوفایی این گردانندگان چرخ‌های اقتصاد کشور به کار گرفت و براساس بخشنامه‌های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تأمین مالی بنگاه های کوچک و رسیدگی به درخواستهای آنها را با سهل ترین شرایط را در سال گذشته در اولویت خود قرار داد.
پورسعید با اشاره به شرایط بازارهای مختلف و تاثیر آن بر روند فعالیت بانک ها اظهار داشت: عوامل مختلفی بر افزایش قیمت ارز و سکه تاثیر گذاشته است و این تاثیر گاهاً خواسته یا ناخواسته بر روند سرمایه‌گذاری مردم در بانکها موثر بوده است، که امیدواریم با همراهی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال 97 شاهد رشد و ثبات اقتصاد کشور باشیم.
وی در ادامه با اشاره به چشم‌انداز بانک ایران زمین، گفت: در سال گذشته برمبنای چشم انداز بانک که نام آن پرواز 1400 است تلاش کردیم تا با پیاده سازی نقشه راه در بانکداری دیجیتال، مشتریان را در آینده‌ای نزدیک با مفهوم و تجربه‌ای جدید از این صنعت آشنا کنیم، که رونمایی از همراه بانک ایران زمین، با مفهوم سوپر مارکت مالی در همین راستا بوده است.
پورسعید با بیان این که ضمن افزایش سرمایه بانک در سال جاری اظهار داشت: امروز به دنبال ایجاد بستری مناسب جهت حضور تکنولوژی‌های نوین، شرکتهای دانش بنیان، فین تک‌ها و استارت‌آپ‌ها در عرصه بانکداری هستیم. ما معتقدیم آنجایی باید خدمت ارائه کنیم که مردم حضور دارند. بر همین اساس ارائه خدمت در شبکه‌های اجتماعی و ارائه خدمات بر این بستر جزو اهداف نزدیک بانک ایران زمین است.
وی در انتها اظهار امیدواری کرد در سال 1397 که از سوی رهبر انقلاب سال حمایت از تولید داخلی نام گذاری شده است، بانکها بتوانند همکام با اقتصاد کشور ایفای نقش کنند.


روابط عمومی

  • اشتراک در:
 طرح #بخشودگی جرائم تاخیر تادیه مطالبات غیر جاری با عنوان "طرح نوبهار" در شعب #بانک_آینده  مدیرعامل #بیمه_آرمان در ديدار نوروزي همكاران: ظرفيت‌هاي بالقوۀ شرکت را فعال كنيم

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title