• خانه
  • بانک و بیمه
  • پیام مدیرعامل و اعضای محترم هیات مديره بانک #قرض_الحسنه_مهر_ايران به مناسبت فرارسيدن نوروز ۱۳۹۷0

پیام مدیرعامل و اعضای محترم هیات مديره بانک #قرض_الحسنه_مهر_ايران به مناسبت فرارسيدن نوروز ۱۳۹۷

alternative title

پیام مدیرعامل و اعضای محترم هیات مديره بانک #قرض_الحسنه_مهر_ايران به مناسبت فرارسيدن نوروز ۱۳۹۷


فرارسیدن سال نو، بهار طبیعت و عید سعید نوروز، جلوه اي متعالي از انديشه ورزي، بالندگي، پويايي، تحول، شادابي و نشاط است.


یا مقلب القلوب و الابصار / یا مدبر الیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال/ حول حالنا الی احسن الحال


فرارسیدن سال نو، بهار طبیعت و عید سعید نوروز، جلوه اي متعالي از انديشه ورزي، بالندگي، پويايي، تحول، شادابي و نشاط است.
بانک قرض الحسنه مهر ایران در سالی که گذشت بار دیگر به پشتوانه صاحبان سهام، مشتریان و خيرين ارجمند همدلي و همبستگي را سرلوحه کار خود قرار داده و در سايه اعتماد ارزشمند هموطنان، سالي پر فروغ را تجربه کرد.
در ده سال گذشته موفق شدیم تا با تکیه بر اعتماد و همکاری مشتریان، سهامداران، مديران و کارکنان بانك، گامهاي مثبت و موثري را در مسير پيشرفت بانك برداشته و آنگونه باشيم كه شايسته هموطنان عزيزمان است.
اعتقاد داریم که حمایت از سرمایه های اجتماعي به عنوان يکي از ارکان مهم اقتصاد مقاومتي، نقش بسيار برجسته اي را در رشد و شکوفايي كشور رقم خواهد زد، از اين رو طي يكدهه فعاليت و تلاش موثر بانك قرض الحسنه مهر ايران با وفاق و همدلي كليه كاركنان بانك در راستاي تحقق سياست هاي ابلاغي مقام معظم رهبري (مدظله العالي)، دولت محترم و بانك مركزي اقدامات شايسته اي صورت پذيرفته است.
اینک در آغاز سال نو خورشیدی و رویش دوباره طبيعت لازم مي دانم تا همراهي هاي صورت گرفته خيرين، مشتريان، مسئولان و همکاران خود را در اقصي نقاط ميهن عزيز اسلاميمان سپاس گوييم و در سالي که در پيش رو داريم عزم خود را جزم نموده و توسعه و تعميم فرهنگ غني قرض الحسنه با تاکيد بر اصول مشتري مداري و تكريم مشتريان را سرلوحه كار خود قرار دهيم.
همه همکاران عزیز وظیفه دارند تا این اصول را با جان و دل باور داشته و در سال جدید بهترين خدمات خود را به مردم شريف ايران اسلامي تقديم نمايند، تا در راه حصول شکوفايي اقتصادي و رفاه عمومي جامعه اقدامات مطلوب و موثري صورت پذيرد.
در سال ۱۳۹۷ همچون سال های قبل، توسعه خدمات بانکی توام با گسترش توجهات به ابعاد نظارتی بانک مرکزی جمهوري اسلامي ايران مبتني بر سلامت عمليات و حساسيت ويژه نسبت به تحقق اهداف تعيين شده اقتصاد مقاومتي و سياست هاي دولت در رأس برنامه هاي بانک قرض الحسنه مهر ايران قرار دارد.
بدون تردید با همت و تلاش مجدانه ای که در شما عزیزان سراغ دارم، در سال جدید نقش اثر گذار بانک قرض الحسنه مهر ايران را بيش از گذشته در صحنه اقتصاد کشور و در راستاي ايفاي مسئوليت هاي اجتماعي خود احساس خواهيم نمود.
امید آن داریم در سایه الطاف بیکران خداوند سبحان، با همکاري سرمايه انساني توانمند، کار آمد و ارزشمند اين بانک و به مدد حس خود باوري، اتكا بر قابليت هاي دروني سازمان و فعاليت مضاعف در اجراي سياست ها و اولويت هاي بانك، اقدامات شايسته اي را شاهد باشيم.

  • اشتراک در:
 بیوگرافی مایکل دل، موسس شرکت کامپیوتری دل  پیام‌نوروزی دکترآیت‌الله‌ابراهیمی مدیرعامل #بانک‌انصار

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title