Loading مجله خبری سرزمین پویا
  • خانه
  • بانک و بیمه
  • مدیرعامل موسسه ملل: طرح «اعاده اموال نامشروع» قطعا حق مردم است0

مدیرعامل موسسه ملل: طرح «اعاده اموال نامشروع» قطعا حق مردم است

alternative title

مدیرعامل موسسه ملل: طرح «اعاده اموال نامشروع» قطعا حق مردم است


مدیرعامل موسسه ملل با بیان اینکه قطعاً ازطرح اعاده اموال نامشروع مسئولان استقبال می‌کنم، گفت: باید برنامه ریزی و قوانین طوری باشد که همه چیز از ابتدا شفاف باشد.
مدیرعامل موسسه ملل: طرح «اعاده اموال نامشروع» قطعا حق مردم استسیدامین جوادی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص طرح اعاده اموال و دارایی های نامشروع مسئولان که هم اکنون در حال جمع آوری امضا در مجلس است، اظهارداشت: قطعا ازاین طرح استقبال می کنم.
وی با بیان اینکه درصورتی که به نتیجه برسند اموال نامشروع است، بایداین اموال شناسایی و مصادره شود، گفت: اما اگر اموال نامشروع است و مشکل دارد چرا اجازه داده اند تا الان اینطور بماند؟!
مدیرعامل موسسه ملل تصریح کرد: باید برنامه ریزی های به گونه ای صورت گیرد که اجازه کسب اموال و دارایی نامشروع برای هیچ فردی وجودنداشته باشد.
جوادی اما این را هم گفت که این طرح حق مردم است و ذات خوبی دارد.
به گزارش تسنیم، طرح دو فوریتی «اعاده اموال نامشروع مسئولان» که در کانون توجهات رسانه ها قرار گرفته، در همان نقطه شروع مخالف ها و موافق هایی را به همراه داشته است.
این طرح به طور حتم به ضرر آن گروه از افرادی تمام می شود که طی 40 سال گذشته در سمت های مختلف در جمهوری اسلامی مسئولیت داشته اند و از محل هایی مرتبط با مسئولیت شان شامل رانت های اطلاعاتی، تسهیلات و پاداش های نجومی و ... پولی روی پول گذاشته و امروز به ثروت های زیادی رسیده اند.
طبق طرح 2 فوریتی «اعاده اموال نامشروع مسئولان» که توسط جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تدوین شده، در صورت تصویب، هیئتی متشکل از نهادهای نظارتی، امنیتی و قضایی وظیفه بررسی اموال مسئولان در دهه‌های گذشته را در دستور کار خود قرار دهند و پس از بررسی‌ها درصورت حصول اطمینان از نامشروع بودن این اموال، آنها را به بیت المال باز گرداند.
هدف اصلی این طرح دو فوریتی که برپایه اصل 49 و 142 قانون اساسی تدوین شده، طبق اذعان طراحانش، جراحی اموال مسئولان در سال‌های گذشته است.

  • اشتراک در:
 افتتاح شعبه صفاییه قم وباجه مشاوره وپاسخگویی فقهی بانک انصار  رابطه کار تیمی و سطوح موفقیت شرکت ها

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title