Loading مجله خبری سرزمین پویا
  • خانه
  • بانک و بیمه
  • بانک ملت به عنوان بازوی اقتصادی دولت، خود را ملزم می دانیم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی قدم بردارد1

بانک ملت به عنوان بازوی اقتصادی دولت، خود را ملزم می دانیم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی قدم بردارد

alternative title

بانک ملت به عنوان بازوی اقتصادی دولت، خود را ملزم می دانیم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی قدم بردارد

مدیرعامل بانک ملت در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی سمنان، با حضور وزیر اقتصاد و مقامات استانی، گزارش عملکردی از فعالیت این بانک در سمنان و ایفای مسئولیت های اجتماعی در این استان ارائه کرد.
به گزارش سرزمین پویا، دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت، در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی سمنان که با حضور دکتر کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی و هیات همراه و مقامات استانی سمنان برگزار شد، با تبریک ایام الله دهه فجر، اظهار داشت: با توجه به اینکه تامین مالی در کشور ما بانک محور است ما به عنوان مسوولین شبکه بانکی کشور خود را ملزم می دانیم به عنوان بازوی اقتصادی دولت محترم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی قدم برداریم.
دکتر بیگدلی با اشاره به این موضوع که بیش از ۸۰ درصد منابع ما در اختیار واحدهای اقتصادی و برای تقویت اشتغال است گفت: در این راستا بانک ملت بالاترین میزان مصارف و اعطای تسهیلات در سطح کشور را داشته است و از لحاظ منابع نیز رتبه دوم را دارا هستیم.
مدیرعامل بانک ملت عملکرد بانک ملت در سطح استان سمنان را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: ۹۶ درصد منابع بانک در این استان به صورت تسهیلات به واحدهای اقتصادی و کسب و کارها اعطا شده است و در صورت لزوم برای تقویت تولید و اشتغال آماده ایم از منابع دیگر نیز برای اعطای تسهیلات به بنگاه های اقتصادی سمنان کمک کنیم.
دکتر بیگدلی با اشاره به تاکیدات دکتر کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، تصریح کرد: هم اکنون نیز آمادگی داریم به واحدهای اقتصادی تولیدی در بخش های مختلف اعم از صنعت و کشاورزی و واحدهای فعال یا نیمه فعال که نیاز به سرمایه در گردش دارند تسهیلات ارائه دهیم.
براساس این گزارش، مدیرعامل بانک ملت در این جلسه، گزارشی از فعالیت های بانک ملت در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی در استان سمنان از جمله مجتمع آموزشی بانک ملت در شهرستان سرخه، پروژه خوابگاه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سمنان، خانه بهداشت شاهرود و خانه بهداشت حسن آباد دامغان نیز ارایه کرد.
گفتنى است در این سفر، مدیرعامل بانک ملت در افتتاح چندپروژه و بازدید از شرکت عقاب افشان سمنان وزیر اقتصاد را همراهى کرد.
این گزارش حاکی است، حیدری معاون مدیرعامل، صابریان مدیر کل روابط عمومی و معصومی مدیر شعب سمنان در این جلسه مدیرعامل بانک ملت را همراهی کردند.

روابط عمومی بانک ملت

  • اشتراک در:
 حذف ناگهانی بستر ussd بد یا خوب؟!  رشد پرتفوی 72 درصدی و سهم ثالث 23 درصدی

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title