Loading مجله خبری سرزمین پویا
  • خانه
  • بانک و بیمه
  • ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار در چارچوب رسته‌های منتخب از برنامه‌های اشتغال فراگیر است1

ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار در چارچوب رسته‌های منتخب از برنامه‌های اشتغال فراگیر است

alternative title

ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار در چارچوب رسته‌های منتخب از برنامه‌های اشتغال فراگیر است

در نشست مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره با روسای سرپرستی استان‌ها و مدیران توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کارو رفاه اجتماعی که از طریق ویدئوکنفرانس انجام شد، ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار در چارچوب رسته‌های منتخب از برنامه‌های اشتغال فراگیر عنوان گردید.
به گزارش سرزمین پویا، ازجمله حجت اله مهدیان در این جلسه در راستای اجرای قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری، از آمادگی بانک توسعه تعاون به‌عنوان یکی از بانک‌های عامل در ارائه تسهیلات و خدمات بانک خبر داد و افزود: عملکرد بانک توسعه تعاون در سال جاری و همچنین پرداخت تسهیلات به متقاضیان طرح ضربتی ازدواج خود بیانگر عملکرد مثبت و روبه‌جلوی بانک می‌باشد که با تلاش و همدلی کلیه پرسنل صف و ستادی میسر گردید.
وی بابیان اینکه بر اساس این طرح و در راستای ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار در چارچوب رسته‌های منتخب برنامه اشتغال فراگیر اشاره و خاطرنشان کرد: پرداخت تسهیلات به متقاضیان تا پایان سال و اوایل سال آینده در کلیه شعب انجام خواهد شد.
مهدیان از اهداف اصلی و مهم این ویدئوکنفرانس را همدلی و هم‌افزایی هر چه بیشتر مدیران و روسای ادارات شعب دانست و همچنین بر نقش محوری وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در این دو طرح بزرگ تأکید داشت.
در ادامه فتاحی عضو هیئت‌مدیره بانک نیز به اهمیت اجرای این طرح اشاره کرد و افزود: حضور فعال مدیران و روسای سرپرستی استان‌ها در کمیته‌های فنی و تسریع در پرداخت تسهیلات، نظارت و اخذ تضامین بر اساس ضوابط و مقررات از مواردی است که باید مدنظر قرار گیرد.
در حین این ویدئوکنفرانس مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره در جریان نقطه نظرات و ابهامات کلیه روسای سرپرستی استان‌ها و مدیران توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی در این خصوص قرار گرفتند.

  • اشتراک در:
 امضای تفاهم‌نامه بانک انصار و شرکت بورس کالای ایران  بانک سامان جرایم دیرکرد مشتریانش را می‌بخشد

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title