«محمودرهنما» سکان موسسه اعتباري ثامن را به دست گرفت

alternative title

«محمودرهنما» سکان موسسه اعتباري ثامن را به دست گرفت

با صدور حکمي از سوي هيئت مديره موسسه اعتباري ثامن ، محمود رهنما به عنوان مديرعامل جديد موسسه معرفي شد.
به گزارش سرزمین پویا ،جلسه معارفه مدير عامل جديد موسسه با حضور نماينده محترم سهامدار، اعضاء محترم هيئت مديره، قائم مقام محترم مديرعامل، معاونين، مديران ستادي و سرپرستان استان ها برگزار شد.
نماينده محترم سهامدار ضمن تقدير از زحمات مديرعامل سابق موسسه ، با اعطاء حکمي جناب آقاي محمود رهنما را به عنوان مديرعامل جديد و همچنين محمد ابراهيم محمد پورزرندي را به عنوان رئيس هيئت مديره موسسه منصوب کرد.
در ادامه محمد حسين نظري توکلي مديرعامل سابق ضمن تاکيد بر انتخاب مناسب محمود رهنما به عنوان مديرعامل جديد موسسه ، از کارکنان ثامن به عنوان بزرگترين سرمايه مجموعه ياد کرد و از آنان خواست که بهتر و بيشتر از گذشته جهت پيشبرد ماموريت موسسه با برادر رهنما به عنوان مديريت عامل جديد همکاري شود.
در ادامه جلسه محمود رهنما مديريت محترم عامل جديد ،ضمن قدرداني از مديرعامل سابق موسسه اعلام کرد بانک مرکزي به تداوم فعاليت هاي موسسه تمرکز دارد و مطابق با تصميمات اتخاذ شده سران 3 قوه ، شوراي پول و اعتبار ، و ابلاغ رياست محترم جمهوري به زودي ثامن با مالکيت و نام جديد به يک بانک بزرگ در شبکه متمرکز بانکي کشور تبديل خواهد شد.
ايشان افزودند : يکي از مهمترين افتخارات موسسه اعتباري ثامن رعايت اصول بانک مرکزي ، صورت هاي مالي دقيق موسسه و آماده بودن کليه زيرساخت هاي لازم براي اتصال به شبکه بانکي کشور مي باشد و پس از تاييد توافق نامه نهايي توسط بانک مرکزي در کمترين زمان ممکن آمادگي اتصال به شبکه بانکي کشور را دارد.
مديريت عامل جديد برادر رهنما ، در پايان ضمن اذعان صداقت متقابل کارفرما و مديران موسسه ، پس از اعلام شرايط فعلي و حالت مطلوب و درخواستي موسسه ، از کارکنان مجموعه ثامن خواستار مشارکت در اعلام راهکارهاي مورد نظر جهت رسيدن به شرايط ايده آل و ارائه پيشنهادات جهت کاهش هزينه در سازمان شد و اظهار داشت : به منظور توازن در روند اقدامات بانک مرکزي و موسسه به زودي در ساختار سازماني جديد موسسه معاونت حسابرسي ايجاد خواهد شد.
در ادامه، جلسه با تشکيل 4 کارگروه تخصصي جهت تطابق و همفکري بين مديران مياني و عملياتي موسسه پايان يافت.روابط عمومي موسسه اعتباري ثامن

  • اشتراک در:
 مدیرعامل بانک صنعت و معدن پیشنهاد کرد: اعتبارسنجی جایگزین وثیقه گذاری در بانک های کشور  0

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title