• خانه
  • بانک و بیمه
  • اعطای گواهینامه «استاندارد بین المللی IMT» موسسه ICS GROUP به بانک صادرات ایران0

اعطای گواهینامه «استاندارد بین المللی IMT» موسسه ICS GROUP به بانک صادرات ایران

alternative title

اعطای گواهینامه «استاندارد بین المللی IMT» موسسه ICS GROUP به بانک صادرات ایران

​بانک صادرات ایران موفق به دریافت گواهینامه «استاندارد بین المللی IMT» از موسسه ICS GROUP کانادا شد.
به گزارش سرزمین پویا، گواهینامه «استاندارد بین المللی IMT » موسسه ICS GROUP به دلیل نوآوری و فناوری های نوین بانکی (INNOVATION ,TECHNOLOGY AND MODERN SERVICES) به این بانک اعطا شد.
بنا بر این گزارش، گستردگی خدمات نوین بانکداری الکترونیکی توسط بانک صادرات ایران در فضایی امن با دارا بودن بیش از ٣٠٠٠ شعبه و باجه داخلی و خارجی، بستری قابل اتکا برای مشتریان فراهم کرده است.
علاوه براین، «نشان زرین برترین بانک در حمایت از بزرگترین پروژه های ملی و اقتصادی کشور» به دلیل فراگیر بودن دامنه خدمات بانکی و حضور همه جانبه در حمایت از زیر ساخت های اقتصادی و صنایع مادر به بانک صادرات ایران تقدیم شد.
شایان ذکر است، بانک صادرات ایران در جهت حمایت و ایجاد واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی طی سال ٩٥ و شش ماه ابتدای سال ٩٦ مبلغ ١٢٥ هزار میلیارد ریال تسهیلات بلند مدت ارزی و ریالی به ٨٩ طرح بزرگ کشوری اختصاص داده که طی سنوات آتی به تدریج به بهره برداری خواهند رسید. از جمله این موارد می توان به طرح های آلومینیوم جنوب، پتروشیمی های سبلان و دنا، توسعه نفت و گاز صبای کنگان، نیروگاه افق توسعه خلیج فارس و ... اشاره کرد.
گفتنی است در چهارمین اجلاس توسعه مدیریت کیفیت که با حضور جمعی از مسئولان کشوری از جمله مشاور رئیس جمهور، نمایندگان مجلس، مدیران سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی، بانکها و بیمه ها در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، از بانک صادرات ایران به پاس کیفیت خدمات بانکداری، مسئولیت پذیری، نوآوری در فناوری و رعایت استانداردهای مربوطه با اعطای نشان و لوح تقدیر در سطح بین المللی و ملی قدردانی شد.
روابط عمومی بانک صادرات ایران

  • اشتراک در:
 الگوی بانکداری اسلامی تحت نظارت مشترک علمای شیعه و أهل سنت قابل تعمیم به جهان اسلام است  شماره جدید سرزمین پویا منتشر شد

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title