پيام مديرعامل بانك دي به مناسبت هفته دفاع مقدس

alternative title

پيام مديرعامل بانك دي به مناسبت هفته دفاع مقدس

مديرعامل بانك دي به مناسبت هفته دفاع مقدس در پيامي ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا، ‌جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس، نتيجه رشادت‌ها و ايثارگري‌هاي اين عزيزان را امنیت و سرافزاري امروز ايران اسلامي دانست.
به گزارش سرزمین پویا، متن كامل پيام محمدرضا قرباني به شرح زير است:
«دوران دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ کشورمان است که آموزه‌ها و پیام‌های ارزشمند آن همچون گنجینه‌ای گران­بها در تمامی عرصه های سیاسی، اقتصادی ، اجتماعی و حتی زندگی شخصی یکایک مردم ایران زمین راهگشا است و می­توان از آن بهره برد.
جنگ هشت ساله‌اي كه بر مردم صبور، مومن و مقاوم ما تحميل شد و غرور ناشي از این دفاع شرافتمندانه و مقدس ، عصر ما را به ميراثي گرانسنگ و جاويدان مبدل كرد و صيانت از دستاوردی چنين ارزشمند ضامن پايداري ‌ نظام مقدس جمهوري اسلامي و كشور عزيز ما ایران خواهد بود.
بی شک اگر آن جانفشانی‌ها و ایثارگری‌ها نبود امروز توان مقابله با توطئه‌ها و فشارهای سنگین قدرت‌های استکباری را نداشتیم. ما به پشتوانه همان رشادت‌ها جایگاه خود را در جهان بعنوان کشوری قدرتمند تثبیت کرده‌ایم و امروزه قدرت های بزرگ جهان در عرصه های مختلف نمی توانند ما را نادیده بگیرد.
تکبيرهاي الهي دليرمردان و شهادت‌طلبان هشت سال دفاع مقدس امروز به فرياد های ظلم‌ستيزي و اسلام‌خواهي مبارزان و آزاديخواهان جهان تبدیل شده و چشمه زلالي که از عمق جان جوانان شجاع رزمنده ايران جوشيد اکنون در سرزمين‌هاي پهناور کشورهاي اسلامي جاري است و شعله‌هاي ايمان و فداکاري بيداردلان، شراره بر کاخ‌هاي بيدادگران جهان افکنده است.
رسالت همه دستگاه‌ها براي شناساندن دفاع مقدس به عنوان يك امر فرهنگي سنگين است و دفاع مقدس نبايد فقط به عنوان يك حادثه شكوهمند در ذهن‌ها باشد بلكه بايد ثمره آن در مديريت كشور استفاده شود.
اینجانب و همکاران ارزش آفرینم در خانواده بزرگ بانك دي بر خود مباهات مي‌نمايیم که افتخار خدمت در مجموعه‌اي را داریم كه جای جایش عطرآگين به حضور ايثارگران، آزادگان و يادگاران شهدا است و وظیفه ما خدمت به این عزیزان و یزرگواران است و در سی و هفتمین سالروز این واقعه بار دیگر با آرمان‌هاي حضرت امام (ره) و شهدای مطهر جنگ تحمیلی پيمان مي‌بنديم كه راهشان را در سنگر های گوناگون به ويژه سنگر اقتصادي ادامه دهیم و تمام تلاش خود را براي پیروزی و سرافرازی ايران اسلامي به كار گيريم.
در پايان بار ديگر ياد و خاطره شهدا، ‌جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس را كه نتيجه رشادت‌ها و ايثارگري‌هاي آنان،امنیت، آباداني و سرافزاري كنوني ايران اسلامي است را گرامي مي داريم.

اداره روابط عمومي بانك دي

  • اشتراک در:
 خدمات رسانی گسترده بانک شهر به زائران حسینی همزمان با ماه محرم  با انتقال کامل فناوری تولید و بدست مهندسان و متخصصان ایرانی؛ جدیدترین تلویزیون‌های سامسونگ در ایران رونمایی شد

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title