معاون بازاريابي و فروش سايپا:پيش فروش پرايد از فردا آغاز مي شود

alternative title

معاون بازاريابي و فروش سايپا:پيش فروش پرايد از فردا آغاز مي شود

معاون بازاريابي و فروش گروه سايپا از آغاز طرح پيش فروش پرايد براي مشتريان واقعي و مصرف كننده نهايي از سه شنبه 7 شهريورماه سال جاري خبر داد و گفت: در اين طرح خودروي پرايد با ارائه كد ملي به مشتريان واقعي و مصرف كننده نهايي پيش فروش مي شود.
به گزارش سايپانيوز، رضا تقي زاده در جمع خبرنگاران ضمن تبريك هفته دولت، با تشريح شرايط طرح پيش فروش پرايد اظهار كرد: در چند هفته گذشته پس از شروع زمزمه هاي برنامه ريزي براي خروج پرايد از خط توليد با موجي از تقاضا براي خريد اين خودرو به ويژه از سوي مشتريان، نمايندگي هاي فروش و نمايشگاه داران مواجه شديم و با توجه به تجربه خارج شدن پيكان از خط توليد در سال هاي گذشته كه منجر به افزايش بيش از 2 برابري قيمت آن در واپسين روزهاي توليد شده بود، بر همين اساس اين طرح به منظور مقابله با ايجاد چنين شرايط قيمتي در بازار پرايد طراحي و اجرا مي شود.
وي گفت: در اين طرح به هر فرد حقيقي مطابق با كد ملي پس از اطمينان از اينكه مشتري نهايي و مصرف كننده مي باشد يك خودرو اختصاص خواهد يافت.
تقي زاده خاطرنشان كرد: دانشجويان، طلاب، زوج هاي جوان كه در سال جاري ازدواج كرده اند، افراد جوياي كار و بازنشستگان در اين طرح در اولويت قرار خواهند داشت.
وي گفت: در طرح پيش فروش پرايد براي نمايندگي هاي فروش سايپا هيچ سهميه خاصي در نظر گرفته نشده است و افرادي كه اكنون خودروي پرايد دارند نيز مي توانند در اين طرح مشاركت كنند.
تقي زاده تصريح كرد: سقف فروش خودرو پرايد در اين طرح بسته به نياز مشتريان است و فروش به شيوه اينترنتي انجام خواهد شد و همچنين در اين طرح تلاش مي كنيم تا خودروي همه ثبت نام كنندگان تا پايان سال تامين شود.
تقي زاده يادآوري كرد: نزديكترين جايگزين فعلي پرايد مي تواند گروه تيبا يا گروه ايكس 200 باشد كه مصرف كننده بايد تا 25 درصد نسبت به پرايد هزينه بيشتري بابت خريد آن پرداخت كند كه در اين زمينه خواستار آن هستيم تا سيستم بانكي با در نظر گرفتن تسهيلات به ياري مشتريان بشتابد.
وي اظهار داشت: هم اكنون توليد هر دستگاه پرايد با زيان حدود 30 تا 40 ميليون ريالي همراه است.
معاون بازاريابي و فروش سايپا تاكيد كرد: شركت سايپا متعهد خواهد بود پس از خروج پرايد از خطوط توليد، تا 10 سال قطعات اين خودرو را تامين كند.
تقي زاده دليل اصلي خروج پرايد از خطوط توليدي اين شركت را، در راستاي مسئوليتهاي اجتماعي و تبعيت از قوانين مصوب و همراستا با سياست‌هاي دولت كريمه و مجلس محترم شوراي اسلامي دانست.
معاون بازاريابي و فروش گروه خودروسازي سايپا گفت: پرايد رتبه اول فروش را در بين مردم در تمامي سالهاي عرضه و فروش كسب كرده كه البته علي رغم همه قضاوت ها اين خودرو در حوزه صادرات و فروش داخلي بالاترين سهم را داشته است.
وي افزود: پرايد يكي از محصولات پرتقاضاي بازار خودرو است كه از سال ٧٢ در ايران عرضه شده و از سال ٨٩ پلت فرم اين خودرو تغيير كرده است به نحوي كه بدنه و ستون هاي خودرو مقاوم سازي و سيستم ترمز به ABS مجهز و با دو ايربگ عرضه شد و تنها خودرويي است كه ٢٥ درصد قيمت تمام شده آن را تجهيزات ايمني تشكيل مي دهد.

  • اشتراک در:
 مدیرعامل بانک دی خبر داد: ارائه بسته‌های متنوع اعتباری به بنگاه‌هاي توليدي و اشتغال‌زا  

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title