Loading مجله خبری سرزمین پویا

حضورحجتی سر سفره بازرگانان

alternative title

حضورحجتی سر سفره بازرگانان

اعضای اتاق بازرگانی ایران طی مراسمی از زحمات محمود حجتی وزیر کشاورزی دولت یازدهم در زمینه رکورد شکنی تولید شکر تجلیل کردند.
به گزارش سرزمین پویا ، در حالی که محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی دولت یازدهم و بسیاری از مدیران وزارتخانه تحت مدیریتش طی سالهای اخیر بیشترین نیش و کنایه ها را نصیب بازرگانان و اهالی صنایع غذایی کردند اما بازرگانان و صنعتگران ایران با تجلیل از محمود حجتی در بخش قابل دفاع عملکرد وی، نشان دادند که منصف تر از دیگران هستند.
اتاق بازرگانی که منبع درآمدش از اخذ نیم در هزار فروش فعالیت های اقتصادی دارندگان کارت بازرگانی تامین می شود فارغ از گلایه های بخش خصوصی و فعالان صنایع غذایی و بازرگانان بخش کشاورزی به طور سخاوتمندانه ای از اقدام ارزشمند وزیر جهاد کشاورزی در افزایش تولید شکر تجلیل کردند. همان بخش خصوصی که در بیشتر تصمیمات دیده نشدند و طی چهار سال وزارت حجتی در دولت یازدهم در حسرت دیدار وی ماندند و حجتی هیچگاه حتی صحبتهای آنان را به طور مستقیم از زبان آنان نشنید.بخش خصوصی که حتی در قالب تشکلهای صنفی و اقتصادی خود نتوانستند صدای خود را به گوش وزیر برسانند و صدای آنان در حلقه بسته اطرافیان وزیر جهاد کشاوری گم شد.
حال منتظر می مانیم تا ببینیم در صورت حضور حجتی در دولت دوازدهم و در مسند وزیر جهاد کشاورزی، در باز هم بر همین پاشنه می چرخد یا حجتی دولت دوازدهم در تعامل با بخش خصوصی و تجار و اهالی صنعت غذا راه دیگری را در پیش می گیرد.
منبع:فودپرس

  • اشتراک در:
 معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ارتباطات، خبر داد: پاسخ مثبت برای رفع فیلتر یوتیوب و بلاگ اسپات  نرخ سود در هر بانک اختصاصی می‌شود؟

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

http://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title